ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ups, ispričavam se. My mistake. Podaci o gotovo 32 i 23,11 milijuna kuna neto dobiti odnose se na 2017. i 2016. godinu. U 2018. godini je neto dobit iznosila 31,27 milijuna kuna.


Pa neto dobit je lani iznosila nešto manje od 32 milijuna kuna, a preklani 23,1 milijuna kuna. Dakle, otišle su ili će otići skoro pa dvije godišnje dobiti.

Opet ti sa svojim nebulozama.
U ovim brojevima od lani i preklani su već uračunate rezervacije za koncesiju iz tekućih a i prethodnih razdoblja, tako da su (zbog kumulacije za prethodna razdoblja) ove neto dobiti već umjetno smanjene, a ne da će još nešto odlaziti.

Neto dobit je nebitna. To je lanjski snijeg. Ja pišem o likvidnosti. 45 milijuna kuna će sići sa računa. I to ne možeš nikako više “rezervirat”. A ako je firma u posljednje dvije godine neto zaradila nešto vise od 63 milijuna kuna, a sad će isplatiti 45 to drugim riječima znaci da ce vise od 71% te neto dobiti otići na placanje neplaćenih naknada i kazni.

Ako su rezervirali onda će otpustiti te rezervacije, iako sumnjam da su oni bas planirali toliko platiti. Mislim da je namjera bila… dok ide, ide, a kad neće vise ići onda ćemo se dogovoriti.

Ako prodje 15% skačemo na 210.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Ako prodje 15% skačemo na 210.

Prije bih rekao da se vraćamo na 180.

halfte trinken, halfte Šarcu geben



Ako prodje 15% skačemo na 210.

Prije bih rekao da se vraćamo na 180.
[/quote]. Pa ne odmah ali ubrzo. U kombinaciji s dobrim izvješćem

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Prema FI za Q1, na dan 31.03.2019. godine je u bilanci iskazana zadržana dobit u iznosu od 64.112.093,00 kn.
Stavka “Novac u banci i blagajni” iznosi čak 91.516.219,00 kn !
U stavci “Odgođeno plaćanje troškova i prihod budućeg razdoblja” je iskazano 18.542.297,00 kn.

Da li je problem isplatiti 26.000.000,00 kn Gradu Dubrovniku, pa čak i koju kunicu dividende napaćenim dioničarima ako se konačno zaključi ugovor o koncesiji?

halfte trinken, halfte Šarcu geben

45 milijuna, ne 26.

Nije problem, al te love nakon isplate vise nema na računu.

Naimxs , još kratko ima za kupiti bisera ispod stvarne vrijednosti, pa požuri jer Božica Sreče brzo otiđe ,,, 6% je nepovratno otišlo jutros,,,
Pozdrav svim mudrim i strpljivim vlasnicima bisera zse, ma gdje bili
Poseban pozdrav Sokoliću i Podlanici

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

RAZRIJEŠEN GORDIJSKI ČVOR Excelsa nekretnine platit će Gradu 26 milijuna kuna

kad seono žičara otvara,,, doduše napisao sam tada riječ mislim…..

RAZRIJEŠEN GORDIJSKI ČVOR Excelsa nekretnine platit će Gradu 26 milijuna kuna

Dogovoreno 15%. Vjerujem da se ATLN izborio i da ce u ugovoru pisati “na 50 godina” a ne kao do sad “do 50 godina”.

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

Čuj ti njega, on bi, on bih, oni bi rado ŽELJELI i 50%, ,,, sramota,,,, možda nacionalizirati,,, frajeri zaradite nešto svojim rukama, znojem, čisto, pa če splasnuti želje, ,,,,, pih kakvi likovi,,,,,,,

Cjelokupni dug iz prošlosti bio je temeljen na 15 posto, a tri puta se taj postotak izglasao na Gradskom vijeću i upravo je to razlog zašto se ide s jednakim postotkom u budućnosti. Mislim da je to opravdano. I ja bih želio 20, 30, 40, 50 posto… Je li realno da ćemo to dobiti? Nije. – objasnio je gradonačelnik

Sun Tzu – [b]Umijeće Ratovanja[/b] & George S. Clason - [b]Najbogatiji čovjek u Babilonu[/b] vrijedi pročitati

E sada kada su se uspjeli dogovoriti po povoljnjim uvjetima cijena dionice slobodno otići preko 200 kn, jer po prvi puta nema rizika utega koncesijske naknade.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/jedna-od-najvecih-dubrovackih-atrakcija-uskoro-ponovno-u-funkciji-ovim-sporazumom-je-razrijesen-devetogodisnji-gordijski-cvor/9035477/

New Report

Close