ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://dubrovacki.hr/clanak/70346/danas-se-donosi-odluka-o-prijevremenim-izborima

ode Andro Sv.Vlahušić, tko će sada koncesiju sakupljati

ipak se nadam da ce ostat andro

I na ovoj dionici konačno malo živnulo, moglo bi to na 1xx i prije nego sam mislio.
Ako ne ranije, poslije izvještaja za 4q sigurno!

koja bi opravdana cinjenica mogla uzrokovati 10% pad vrijednosti ove dionice u jednom danu ??

nekome je hitno trebal novac za snho[emo_namigusa]

uh, izašao q4!! ovo je stvarno tvornica novca!!

Ovo bi stvarno moralo na tri znamenke s ovakvim rezultatima, ali prave firme očigledno trenutno nisu u fokusu.

Imam nešto sitno dionica takvo da mi je u biti svejedno.

lijep izvještaj, dosta je toga već od prije u cijeni, top 10 drži 87 % , možda još potegne, poslije izbora

Pokušavam naći zamjerku ovom izvještaju, ali jednostavno ga nemam.
Fantastično u svakom pogledu, na stranu porast dobiti od 75%, ako izuzmemo jednokratne stavke prošle i ove godine porast je 28,5%.
Prihodi svake godine sve veći, nema razloga da tako i ne nastavi.
Keša na bacanje, 39 mil kn spremno za isplatiti sigurno izdašnu dividendu ove godine.
O novim planovima ne znamo puno, valjda će nešto reći u godišnjem izvještaju.
Uz TUHO svakako perjanica u mom portfelju. Očekujem daljnji rast a ako on izostane, svako ću probati dokupiti. Još malo i eto me u top10!

mamma mia, ovi nisu normalni. jedva čekam mojedionice da ažuriraju, to će biti zelenije od velebita u proljeće. svida mi se pedantnost – toliko ukupno, toliko prilagođeno za jednokratne dogadaje.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


mamma mia, ovi nisu normalni. jedva čekam mojedionice da ažuriraju, to će biti zelenije od velebita u proljeće. svida mi se pedantnost – toliko ukupno, toliko prilagođeno za jednokratne dogadaje.

ja sam si sam sve izracunao, nisam mogao docekati moje dionice da unesem u tabele[emo_smijeh]

New Report

Close