ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakva dividenda, daj link,info …..
thnx


Ne komentira se predložena dividenda? Da sam dioničar, ne bih volio ovakav prijedlog dividende.

sreća tvoja i naša pa nisi. ali drukaj još malo, možda padne cijena pa postaneš.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

1.25 kn po dionici

sva sreca da imam 5 puta vise nego prosle godine
pa ce biti para

ostalo ulog u buducnost

solidno, malo razocaran ali ipak best diamond u portfelju

dividenda jest mala, ali kada vidim koliko ulažu za budućnost, nije mi žao – u tom poslu nikad nisu podbacili. samo na pare misle 🙂

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Okej, svladali ste prvi level samosučeljavanja – dividenda je mala. Sad ste spremni za sljedeći level. [emo_smijeh][emo_palacg]

Koliko ulažu u budućnost?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Okej, svladali ste prvi level samosučeljavanja – dividenda je mala. Sad ste spremni za sljedeći level. [emo_smijeh][emo_palacg]

lebowski, da niste malo zakasnili. prije koji mjesec su bili sršili cijenu na 46 zbog problema s lokacijskom. da biste tu opet došli, treba vam malo više od skromne dividende. jesmo grobex, ali sumnjam da će postojanje dividende prouzročiti pad dionice. dajte nešto drugo – npr. prijeteći koncesijska naknada, zasićenje turista dubrovnikom itd.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Koliko ulažu u budućnost?

10 milja – u godišnjem za 2013 imate to i dosta još podataka

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Da bar padne zbog dividende

prije par mjeseci sam imao 200k i odlucim kupiti jos atln, i u zadnji cas kupim 50% po 55 kn a ostatak belja po cca 60

sada mi je zao kaj nije sve u atln, bar neide dolje tako kao ostalo

Kakav zadnji cas, po tim cijenama ce biti cijelu godinu

A znam, ali belje je u medjuvremenu roknulo vise, a atln za ovu lovu ide i pokretati projekt parkinga i poslovnog centra, biti ce to dobra i velika investicija…..

belje i atln se teško dadju usporediti, ali po jednom su isti – nema garancije za njihovu cijenu. poslovanje tek posredno i uz znatan vremenski odmak utječe na kretanje cijene. jedino kakva špekulacija ili dividenda može pokrenuti stvar s mrtve točke na grobexu. tako da ne usudim se reći kamo će cijena, ali da je poslovanje sjajno i da postaje veće i bolje, mislim da svatko tko pročita godišnje izvješće za 2013 će se složiti u tome. naravno, ako je netko ovdje bio ušao samo radi dividende, točnije radi lanjske redovne plus izvanredne dividende, njemu će sve ispod lanjskog keša biti premalo. ali jedno je redovna, drugo izvanredna dividenda

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close