ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dosta interesantno, ako malo pogledate transakcije zadnjih par dana… očit je trud da cijena ode gore… ali to radi dosta amaterski (ako se uopće nekako drugačije to može raditi na dionici s malim prometom)

pilipe ovdje se radi o spuštanju cijene a ne dizanje! vidjeti češ šta je dizanje nakon rezultata za 2. kvartal a sa trećim kvartalom oči će ti iskočiti.[emo_palacd]

Ništa strašno. Dionica je narasla s 46kn na 54 u posljednjih mjesec dana. Dakle rast od nekih 17%. Mala korekcija cijene budući da su neki već odlučili unovčiti rast… ne bi me čudilo i da idući tjedan padne još malo vrijednost. Ne bih se ni bunio… dugoročno sam ovdje, te svaka jeftina kupnja je uvijek dobrodošla! [emo_smijesak] [emo_palacg]

Ipak natrag na 45 kn! Ne možemo mi ništa ako je netko tako odlučio.[emo_mrgud]

neće na 45 iako bi je rado kupovao po toj cijeni. realno neće ispod 50 a za tri mjeseca već sam objavio šta će se dogoditi[emo_euro][emo_namigusa][emo_namigusa]

Najveća mana vam je što niste – ekipa. Početak i završetak priče.

Cijeli dan protrzeno 2.000 komada po 54 kn, i onda netko sa zadnjih 100 komada opet skine na 53 kn, vec dobro poznata igra, samo je pitanje kome je u interesu stalno skidanje cijene na dolje….

Anthony, naravno, moj lapsuz, mislio sam reci da se radi o tome da je nekome u interesu da cijena ne ode previse gore, pa radi to sto radi


Cijeli dan protrzeno 2.000 komada po 54 kn, i onda netko sa zadnjih 100 komada opet skine na 53 kn, vec dobro poznata igra, samo je pitanje kome je u interesu stalno skidanje cijene na dolje….

onome koji ju nema, a želi kupiti. isto kao što je onomu koji je ima obrnuto u interesu. i jedno i drugo često bivana grobexu jer je tržište plitko, ulagači zasrašeni, a zov bureka neodoljiv.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Čini mi se da je Uprava bila najavila kupnju trezora, u tom slučaju bi im i Audio prodao svoje a nas male bi istisnuli, itako nas ima šačica, a u top 10 se moglo donedavno ući sa nešto više od 100k.


Čini mi se da je Uprava bila najavila kupnju trezora, u tom slučaju bi im i Audio prodao svoje a nas male bi istisnuli, itako nas ima šačica, a u top 10 se moglo donedavno ući sa nešto više od 100k.

Ukoliko je to istina, kupovina trezora može biti trenutno samo dobra stvar jer ona najčešće rezultira rastom cijene dionice.
Uostalom, i kod Plave Lagune trezor kupuje. U ovom trenutku imaju nešto manje od 10.000 komada…tu su i stali. Time su učinili dionicu stabilnijom i koliko vidim ne idu u daljnje istiskivanje malih.
Stoga, ukoliko trezor odluči kupovati i ATLN… pozdravljam tu odluku jer mislim da će rezultirati rastom cijene dionice! [emo_smijesak][emo_palacg]

seeker da i ne , cijena mozda malo poraste do neki 60-70 kuna ali će nas onda moći istisnuti većinski vlasnik za male novce(ne više od 80 kuna)- a ova dionica realno gledano vrijedi 150 kuna (za pet godina naravno ako nastavi ovako rasti)

New Report

Close