Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bome sutra mozemo ocekivati stampedo na svim dionicama..Do nule vjerovatno nece ali belje na oko 1-2kn, mislim da da..Ako i to nije previse.
Nakon svih tih godina ulaganja to je finale.

Neka, prodat ih za kunu necu. bolje mi se nadat nekoj zajednickoj tuzbi pa bar mozda nesto od drzave izvucemo pa makar i za 10g..

Tako i ja razmišljam, ali što se daljnih ulaganja tiče ovdje, ovo je kraj. Jednostavno nema smisla, veći je prinos doma u čarapi, a možeš ih i brojat kad god hoćeš.

Ah meni tak svejedno kad sam 95% zgubil na Belju tak da tih par tisuća mi nis ne vredi

Grga
Iz.ebase nas sve.
Samo je pitanje da li vise ili manje.
Kuhalo je dugo, a puknuti moralo, izgleda.
Nadam se boljem u buducnosti.
Ipak idu neke reforme, EU stisce da se udje u Euro i tako… Bez sile nema nista.
Ugodni blagdani i vama.
Pozz!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Meni stvarno nije jasno kako će Ramljak pravno izvest ovu otimačinu, i kako misli prenijet tu imovinu, a da mu postojeći dioničari to prihvate. Pa bolje onda stečaj, zašto bi pristali na ovo.

Kupovali smo po 80 kn zbog Mercatora, onda nas je Toda dokapitalizirao po 40 kn a sad smo spali zbog Ante Ramljaka na 0 kn.

https://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/nacrt-nagodbe-za-55-milijardi-eura-duga-ramljak-predlozio-da-vjerovnici-osnuju-i-preuzmu-novi-agrokor-najbolje-ce-proci-financijski-vjerovnici/6862713/

Znaci idu kao i tag-along prava malih.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Eto, doživjeli smo i ovo.

Smatram da je ovakva odluka po svojoj suštini kriva i nepravedna, ali to to više nije važno.
Očekujem da će Udruga pokrenutu neke procese, a i to je na dugom štapu.

Škola je plaćena. Pouka dobivena.

La vita e bella!

Sada jedino preostaje tuziti tvrtke radi laznih izvjestaja i bilanci i naplatiti se od toga… a mozda i tuziti drzavu radi toga sto je dopustila sve ovo…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Pa imamo sad i nova izvješća koja izgledaju ok pa nam ništ ne vrijedi a kao fol nismo mogli njima trgovati pola godine…. onda se to uzdaj u bilo kakva izvješća na ZSE.bljak…fuj

Popolo sumnjam da ce biti pada jer većina dionicara je u gubitku 90-95% tako da ne vidim neku navalu da izvuces par kuna .

Bolje ostavi dionice jer slijede tuzbe


Eto, doživjeli smo i ovo.

Smatram da je ovakva odluka po svojoj suštini kriva i nepravedna, ali to to više nije važno.
Očekujem da će Udruga pokrenutu neke procese, a i to je na dugom štapu.

Škola je plaćena. Pouka dobivena.

Frende, žao mi te je…..ne samo tebe, nego sve koji su u “todexu”. Pa zašto nisi učio na mojim greškama (validus)
p.s. NHF

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

15 tisuca dionicara i mirovinski fondovi izgubilo su stotine milijuna kuna. Tko ce vise ikad ulagati na ZSE i glasati za HDZ?

15 tisuca ljudi upravo je izgubilo sve ili gotovo sve. Sad ce biti pitanje zasto je Hanfa prvo pustila pa blokirala pa opet pustila trgovanje? Vjerojatno slijede tuzbe protiv Hanfe i drzave.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Zao mi je svih dionicara jer nije lako kad se gube veliki novci ma o kome se radilo, ali jedino mi vas nije zao sada jer ste imali vremena prodat i barem nesto sacuvat i dok su vam neki govorili sta znaci kad ste duzni vise od imovine i koje su posljedice jednom kad se nadjete s zapocetim procesom nagodbe, takvi su bili osudjivani i blokirani iako su imali dobronamjernu namjeru, neki su imali poprilicno volje ukazat na ispravne stvari iz dana i dan iskreno ne znam odakle im tolika energija. S druge strane vecina od nas starijih ulagaca je prosao u proslosti odredjene odluke i postupanja koji su bile negativne na nas i iz kojih smo naucili odredjene poduke, jer ako to nisi prosao nisi nista ni naucio pa se nadam da cete iz ove situacije barem nesto naucit iako ce vas posteno stajat. Jedna od najvaznijih poduka je da treba znat kada su se stvari okrenule protiv tebe te iako si u gubitku zatvorit poziciju i okrenit se drugim izazovima, jer odgadjanjem takve odluke u vecini slucajeva dovede do visestrukih gubitaka, te druga diversifikacija odnosno upravljanje novcem, nadam se da vas nema puno koji ste u todex usli s vise od 50% kapitala.

Ignore : renči

@ Alabama, hvala druže.

Jebiga, to je život.

Kada si na tržištu i nepovoljni scenariji su mogući. Pa i oni najgori.
Belje mi je najveća pojedinačna pozicija u portfelju, ali je ipak “samo” 35%.
Kao što rekoh, škola je plaćena.

Sada se samo moram podsjetiti teksta iz svog potpisa. 🙂

La vita e bella!



Eto, doživjeli smo i ovo.

Smatram da je ovakva odluka po svojoj suštini kriva i nepravedna, ali to to više nije važno.
Očekujem da će Udruga pokrenutu neke procese, a i to je na dugom štapu.

Škola je plaćena. Pouka dobivena.

Frende, žao mi te je…..ne samo tebe, nego sve koji su u "todexu". Pa zašto nisi učio na mojim greškama (validus)
p.s. NHF
[/quote]

koeficijent na kladionici je bio odličan. opcija je bila zarada 10 puta ili gubitak svega

osobno sam se nadao da se neće uzeti imovina manjinskim dioničarima

nadam se samo da će svi koji su sudjelovali u ovoj igri i napravili štetu manjinskim dioničarima koja se radi u milijardama kuna završiti u zatvoru ili je lex Agrokor napisan da se preuzme sva imovina, a da nitko ne završi u zatvoru

New Report

Close