Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li još treba dodati…

Đuro Sessa, mag.iur.
Predsjednik Vrhovnog suda Republike Hrvatske

Jel sad nekima jasno zašto im Kolakušić nije po volji???

Samo ruska ćirilica jer je koruptivna i premijum - srpska je za sirotinju https://www.fortenovagrupa.com/new-page Lik je Car!


U kakvoj drzavi je sudio naravno da nije mogao suditi. To covjeku dodje kao dobra referenca. Opstrukcija je bila, mozda, jedini nacin otopora.

Dioničari Leda, Jamnice, Belja, Vupika, Zvijezde moraju pokazati da postoje. Jedna od prilika su izbori. 3 stranke koje nikako ne smiju dobiti glas su HDZ (grupa Borg), SDP (porez na kapitalnu dobit i dividendu) i HNS (isporucili Ledo amandmanom grupi Borg). Njihovi kandidati ili liste ne smiju dobiti ni jedan glas dionicara koji su unisteni u operaciji Agrokor.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Što mislite koliko još vremena ima A. P. prije nego mu organi države pokucaju na vrata?

http://hr.n1info.com/Vijesti/a462178/Lukanic-Plenkovic-je-jedan-premijer-cinik.html

La vita e bella!

Do promjene vlasti nece se nista dogoditi.
Eventualno moze nekakve nagrade pokupiti

Šavoric, Peruško, Tedeschi, Ante Ramljak, Marica Vidakovic, Frenki Lausic, Ostermann, Tena Misetic, Martina Dalic, Branimir Bricelj samo su neka imena koja sa strahom docekuju iduce parlamentarne izbore…

Ljudi, blizi se trenutak velikih promjena! Pokazimo im da je njihov strah itekako opravdan vec na predsjednickim izborima…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Nadam se da nema nikoga na forumu a da ne glasa za Kolakušića. Jedino nas on može spasiti.


Šavoric, Peruško, Tedeschi, Ante Ramljak, Marica Vidakovic, Frenki Lausic, Ostermann, Tena Misetic, Martina Dalic, Branimir Bricelj samo su neka imena koja sa strahom docekuju iduce parlamentarne izbore…

Ljudi, blizi se trenutak velikih promjena! Pokazimo im da je njihov strah itekako opravdan vec na predsjednickim izborima…


A Ivica Todoric, Zdravko Marić ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

Strvinarski fondovi silno zele jačanje i ostanak Plenkovića na vlasti. Grupa Borg, strvinari i Plenković sigurno nece stati na Agrokoru. A ljudi ce iseljavat iz države. Situacija nikad nije bila gora i opasnija. Nikad! Ako se borgovcima ne kaže dosta, bit ce i gore. To budite sigurni!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Što mislite koliko još vremena ima A. P. prije nego mu organi države pokucaju na vrata?

http://hr.n1info.com/Vijesti/a462178/Lukanic-Plenkovic-je-jedan-premijer-cinik.html


A da okladu bacimo? Ja kazem da ima vremena do svoje prirodne smrti. Tko bi mu trebao pokucati na vrata? Dorh?

A za zabrinuti se ako se hranis izjavama Zivo zidasa. Tamo sve frca od kompetencija.


Što mislite koliko još vremena ima A. P. prije nego mu organi države pokucaju na vrata?

http://hr.n1info.com/Vijesti/a462178/Lukanic-Plenkovic-je-jedan-premijer-cinik.html


A da okladu bacimo? Ja kazem da ima vremena do svoje prirodne smrti. Tko bi mu trebao pokucati na vrata? Dorh?

A za zabrinuti se ako se hranis izjavama Zivo zidasa. Tamo sve frca od kompetencija.
[/quote]

Smatras da nema razloga da mu pokucaju ili nece jer su korumpirani?


Nadam se da nema nikoga na forumu a da ne glasa za Kolakušića. Jedino nas on može spasiti.

Mislim da ne postoji covjek koji nebi potpisao sta on govori. Ja prvi. I jedno vrijeme mi ga je bilo ljepo slusati. Ali nesto oko tog covjeka je sumnjivo. Prvo uvjek mi je jako cudno kad te kolege i ljudi iz struke pljuju, govore ti da oladis i da smiris fantazije a da pokazes vise strucnog znanja. Ocekivao bih barem poneku podrsku kolega ovdje vidimo skroz suprotan slucaj (neki ce reci da je sustav tolko korumpiran da nema tog postenog ko bi se njemu pridruzio..Ja mislim da je to daleko od istine).
Drugo, da se bavi samo pravosudnim pitanjem, koje bi mu trebala biti struka, jos bi nesto i povjerovao ali on se poceo baviti svim i svacim i sve ce kao preko noci promjeniti.
Trece, ne znam dali su to petokolonaski spinovi, ali u pravosudnim krugovima kruzi prica da se radi o prilicnom ljencini sa malim brojem rjesenih slucajeva i poprilicnim zaostacima.
Cetvrto, kog boga se ubacio u taj euro parlament? Hoce li otuda rjesavati probleme Hrvatske. Naravno na nece ali tu je ujedno i u najvecoj demagogiji kad trubi da ce biti NAJBOLJI nas eurozastupnik. Ma daj molim te. Pa sta moze jedan euro zastupnik taman da je supermen? Ama bas nista. Itd. itd. itd..Ima tu jos stvari i imam dojam da se radi o potpunom bleferu koji ce odustati (a vec je i najavio) na prvi minimalni neuspjeh i reci u stilu: “a probao sam, sta cu, sad se vracam na placu eurozastupnika, nisam ja kriv sta je Hrvatima ocito dobro”..

Dunlop, sudeci po izborima Hrvatima je ocito dobro. HDZ je neprekidno na vlasti. Stalno je sve isto.

Status Quo: Roll Over Lay Down


Smatras da nema razloga da mu pokucaju ili nece jer su korumpirani?

Od svega po malo. Prvo svi vidimo kako sporo, nikako i selektivno rade. Potkapacitirani su i ljudstvom i znanjem i voljom.
Kad je to ijedan premijer dok je na vlasti zavrsio u zatvoru? Imamo tog Sanadera koji je uhapsen dok nije bio premijer i za kojeg je jasno kao dan iz brdo slucajeva i svjedoka da je lopina pa jos uvjek nema pravosudnog epiloga. Vidosevicu sudjenje jos nije niti pocelo (ko zna kada ce poceti a zavrsiti vjerovatno nece nikada).

A trece i najvaznije cini mi se ovako kao laiku da bi jako tesko ista bilo dokazati i direktno upletenima (Dalicka/Ramljak) a kamoli Plenkovicu. Imam neka iskustva sa Dorhom iz slucaja belje i to ti je sve pisi kuci propalo. Neki se ovdje ustrucavaju nesto zesce napisati bojeci se da si ne naskode. Ma ljudi kog briga za vase piskaranje ovdje. Pa ja ne znam kolko sam mailova poslao dorh i zestokih i svakakvih. Ma ne da se ama bas nista nije desilo nego nisam ni onaj automatksi odgovor mailom dobio.

99,9% nit ko istrazuje borgovce a jos manje plenkovica.



Nadam se da nema nikoga na forumu a da ne glasa za Kolakušića. Jedino nas on može spasiti.

Mislim da ne postoji covjek koji nebi potpisao sta on govori. Ja prvi. I jedno vrijeme mi ga je bilo ljepo slusati. Ali nesto oko tog covjeka je sumnjivo. Prvo uvjek mi je jako cudno kad te kolege i ljudi iz struke pljuju, govore ti da oladis i da smiris fantazije a da pokazes vise strucnog znanja. Ocekivao bih barem poneku podrsku kolega ovdje vidimo skroz suprotan slucaj (neki ce reci da je sustav tolko korumpiran da nema tog postenog ko bi se njemu pridruzio..Ja mislim da je to daleko od istine).
Drugo, da se bavi samo pravosudnim pitanjem, koje bi mu trebala biti struka, jos bi nesto i povjerovao ali on se poceo baviti svim i svacim i sve ce kao preko noci promjeniti.
Trece, ne znam dali su to petokolonaski spinovi, ali u pravosudnim krugovima kruzi prica da se radi o prilicnom ljencini sa malim brojem rjesenih slucajeva i poprilicnim zaostacima.
Cetvrto, kog boga se ubacio u taj euro parlament? Hoce li otuda rjesavati probleme Hrvatske. Naravno na nece ali tu je ujedno i u najvecoj demagogiji kad trubi da ce biti NAJBOLJI nas eurozastupnik. Ma daj molim te. Pa sta moze jedan euro zastupnik taman da je supermen? Ama bas nista. Itd. itd. itd..Ima tu jos stvari i imam dojam da se radi o potpunom bleferu koji ce odustati (a vec je i najavio) na prvi minimalni neuspjeh i reci u stilu: "a probao sam, sta cu, sad se vracam na placu eurozastupnika, nisam ja kriv sta je Hrvatima ocito dobro"..
[/quote]

Pa jasno je rekao sto ce napraviti ako ne dobije 600 000 glasova….



Smatras da nema razloga da mu pokucaju ili nece jer su korumpirani?

Od svega po malo. Prvo svi vidimo kako sporo, nikako i selektivno rade. Potkapacitirani su i ljudstvom i znanjem i voljom.
Kad je to ijedan premijer dok je na vlasti zavrsio u zatvoru? Imamo tog Sanadera koji je uhapsen dok nije bio premijer i za kojeg je jasno kao dan iz brdo slucajeva i svjedoka da je lopina pa jos uvjek nema pravosudnog epiloga. Vidosevicu sudjenje jos nije niti pocelo (ko zna kada ce poceti a zavrsiti vjerovatno nece nikada).

A trece i najvaznije cini mi se ovako kao laiku da bi jako tesko ista bilo dokazati i direktno upletenima (Dalicka/Ramljak) a kamoli Plenkovicu. Imam neka iskustva sa Dorhom iz slucaja belje i to ti je sve pisi kuci propalo. Neki se ovdje ustrucavaju nesto zesce napisati bojeci se da si ne naskode. Ma ljudi kog briga za vase piskaranje ovdje. Pa ja ne znam kolko sam mailova poslao dorh i zestokih i svakakvih. Ma ne da se ama bas nista nije desilo nego nisam ni onaj automatksi odgovor mailom dobio.

99,9% nit ko istrazuje borgovce a jos manje plenkovica.
[/quote]
Slažem se u potpunosti. Nažalost, sve ovo je “piši kući, propalo”.

New Report

Close