Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nažalost potpuno si u pravu. Povjerenje u institucije vise ne postoji. Drzava je potpuno moralno i društveno propala. Situacija nije dobra. Tužan sam i jako razočaran hrvatskom drzavom i bojim se da nam tek slijedi potpuni kolaps kao rezultat svega sto se oko nas događa.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Ako je Marica Vidaković znala za ponudu, mogla bi dobiti do osam godina zatvora

Da li je ovakva protagonistica mogla biti jedna od najvažnijih, ako ne i najvažnija osoba Lexa.

Recimo da neka firma iz Agrokora, npr Belje plus se proda nekome. Što se događa s starom firmom Belje dd.?
Vidim da je to u potpunosti moguće i izgleda za 35% posto firmi s dodatkom plus


Recimo da neka firma iz Agrokora, npr Belje plus se proda nekome. Što se događa s starom firmom Belje dd.?
Vidim da je to u potpunosti moguće i izgleda za 35% posto firmi s dodatkom plus

Ne događa se ništa.
Može se prodati.
Nove firme sa dodatkom plus su društva s ograničenom odgovornošću za razliku od starih dioničkih društava koja nisu osnovala stara društva nego Aisle i izvanredni povjerenik i navodno nove firme nisu pravni sljednici starih dioničkih društava.
Jedina poveznica je imovina starih društava koja je temeljem Nagodbe vjerovnika prenijeta u nova društva ” plus “.
Postoji još jedna poveznica od nedavno refinanciranog roll up kredita kad je Privremeno vjetovničko vijeće donijelo odluku , uz protivljenje Marice i Brlošića da stara dionička društva jamče za refinnancirani roll up.
Nagodbom je predviđeno da se stara d.d. nakon što se iz njih izvuče sva imovina , pripoje Agrokoru d.d. koji će se na kraju likvidirati.


Recimo da neka firma iz Agrokora, npr Belje plus se proda nekome. Što se događa s starom firmom Belje dd.?

Ništa.


Ako je Marica Vidaković znala za ponudu, mogla bi dobiti do osam godina zatvora

Da li je ovakva protagonistica mogla biti jedna od najvažnijih, ako ne i najvažnija osoba Lexa.

Zasto marice imas tako velike oci. Da te bolje vidim. Zasto marice imas tako velike usi, da bolje cujem. Zasto marice imas duge prste…



Ako je Marica Vidaković znala za ponudu, mogla bi dobiti do osam godina zatvora

Da li je ovakva protagonistica mogla biti jedna od najvažnijih, ako ne i najvažnija osoba Lexa.

Zasto marice imas tako velike oci. Da te bolje vidim. Zasto marice imas tako velike usi, da bolje cujem. Zasto marice imas duge prste…
[/quote]

Dok god Plenkovic vlada, Marica moze mirno spavati. Tek nakon iducih parlamentarnih izbora i pada Plenkovica, bit ce zanimljivih dogadjaja.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Fortenova prodaje niz kompanija: Strateške partnere traže Atlas, Kompas, Projektgradnja i zadarska Sojara

Fortenova preživljava prodajom imovine, to neće još dugo trajati, jer imovine je sve manje.


Fortenova prodaje niz kompanija: Strateške partnere traže Atlas, Kompas, Projektgradnja i zadarska Sojara

Fortenova preživljava prodajom imovine, to neće još dugo trajati, jer imovine je sve manje.

Mislim da ce komotno tako izdrzati 2 godine a onda….jbg…probali smo.

kad će konačno maknuti ove tickere ex agrokora sa zse, samo smetaju ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Čekaj, mora prvo međunarodni sud riješiti našu tužbu……

Plenković i grupa Borg ne plaćaju osiguranje i zbog toga ovi siroteki ne mogu dobiti svoj novac: https://www.rtl.hr/vijesti-hr/potraga/3574645/nekad-omiljeno-todoricevo-loviste-divljac-opustosila-polja-odsteta-kasni-mjesecima-gdje-je-zapelo/

Gadis mi se Plenkoviću!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Usta moja hvalite me i ne dajte drugima da me komentarima kritiziraju
https://m.vecernji.hr/biznis/projektu-financijskog-restrukturiranja-agrokora-u-clevelandu-dodijeljena-prestizna-me-unarodna-nagrada-1349292

Oni koji rastu zadnji rastu najviše.

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/fortenova-prodaje-niz-kompanija-na-bubnju-su-atlas-kompas-projektgradnja-i-zadarska-sojara-20191002

Posejdon 2.8.2019 6:28
Dugotrajni korisnikVeliki krug prijatelja 65%
Poštovani članovi foruma Poslovni.hr

Žalostan sam i razočaran!
Mojoj tuzi nema kraja!

I to zbog VAS.

Vas nekolicine koji ste, iz meni potpuno nepoznatog i neshvatljivog razloga, spremni pogaziti svu bogom vam danu ljudskost koju ste na poklon dobili pri rođenju.

Taj dar odbacujete, i prihvaćate biti moralno ruglo i najveći neprijatelji svojih forumskih „prijatelja“ s kojima bi, navodno, trebali graditi bolju investicijsku klimu u Hrvatskoj, kako bi nam svima bilo bolje.

Gdje vam je nestala kritička moć mišljenja?
Gdje vam je nestalo suosjećanje za zlodjela koja nas okružuju, a koja i vas osobno mogu dohvatiti na prvom sljedećem koraku?

SRAMITE SE!!!

Jeste li se pitali tko je taj koji je jučer dodijelio, kako naši poltronski mediji kažu „prestižnu međunarodnu nagradu“ za restrukturiranje Agrokora, što je eufemizam za pljačku epskih razmjera kakvog Hrvatska od svog osamostaljenja nije vidjela?

Jel znate tko je to „TMA“?

Jel znate tko sjedi u njihovom uredničkom savjetodavnom vijeću?

Jel znate tko im je strateški partner?

Trebalo je samo napraviti par klikova na netu da to saznate.
Za to, naravno, niste imali vremena, ali ste bili brzi na okidaču kada je trebalo pisati sramotne panegirike njihovoj odluci o dodjeli nagrade izvanrednoj upravi tzv. „Fortenova grupe“

Dakle, predsjedavajuća ličnost njihovog Editorial Advisory Bord za 2019 godinu je Spencer M. Ware iz tvrtke AlixPartners.

https://turnaround.org/editorial-advisory-board [turnaround.org]

JE LI VAM OVA TVRTKA POZNATA OD NEKUDA?

A što mislite tko im je glavni strateški partner?
Siguran sam da ćete pogoditi iz prve!

Naravno, Alix Partners!!!

https://turnaround.org/about/partners [turnaround.org]

JE LI VAM OVA TVRTKA POZNATA OD NEKUDA?

Da zaključim!
Od ove besramne tzv. „nagrade“, puno je gore u što ste se pretvorili VI – moji forumski drugovi!

Sva bezočnost, lažljivost, lopovluk i kriminal koji se dogodio oko Agrokora će se na kraju prokazati i dokazati na sudu.

A pred kojim sudom ćete VI sprati ljagu sa sebe?

Mislim da znam odgovor na to pitanje!
A znate ga i vi.

Zadnja izmjena: Posejdon (2.8.2019. 6:32)

Kolega Posejdon rekao je sve o ovoj prestižnoj nagradi .
I nejasno je zašto nam se ta vijest nakon dva mjeseca ponovno plasira.
Možda da ne zaboravimo “uspješno restrukturiranje Agrokora.”

New Report

Close