Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Problem kod onih koji ne shvaćaju sadržaj teme je što toga nisu svjesni.
A na njihovu žalost se to jako dobro vidi.

Neka si ti nama objasnio što je investiranje a što je nešto neimenovano drugo.

A to da ćeš nam određivati gdje bi i što bi trebali pisati i raspravljati – sigurno nećeš.
Potpuno si irelevantan.

A što bi ja tebi trebao odrađivati. Kažem samo da pišete na krivim temama, i to je to.

Mislim, možeš ti primjerice na forumu koji se bavi zečevima pisati i o psima, jer hej, zajednički nazivnik je da su to životinje. Samo što si na kraju dana ipak na krivom forumu i baviš se krivim stvarima.

No, tko je shvatio je, tko nije nikad ni neće.

Domet rasprave: usporedbe na razini zečeva i pasa.

A svijest o tome što se dogodilo u Agrokoru i naročito odabranim modelom stvaranja Fortenove grupe, te koje to posljedice ima za pojedince i državu općenito – na razini amebe.

Jao, jao!

Samo ti nastavi biti ovako konstruktivan u raspravama.

Bez mene, molim.

La vita e bella!

@Posejdon

Nemamo mi sta s njima razgovarati. S njima, borgovcima i Andrejem Plenkovicem cemo razgovarat u nedjelju na izborima. Do tada upozorite na Plenkovica ljude u svojoj okolini i ucinite sve da dobiju sto manje glasova.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Kolakušić sve bliže pragu!

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/stigli-rezultati-ankete-za-eu-izbore-kolakusic-i-petir-sve-blize-pragu-evo-kakav-je-efekt-polucila-sdss-ova-kampanja/8896190/

Baš maloprije sa kolegom nešto razgovarao i on će za Kolakušića. Ljudi se bude i to je bitno,a oni jadnici koji su ovisni o stranci neka glasaju za nju,ja sam sposoban živjeti i zarađivati bez pomoći stranke .



Problem kod onih koji ne shvaćaju sadržaj teme je što toga nisu svjesni.
A na njihovu žalost se to jako dobro vidi.

Neka si ti nama objasnio što je investiranje a što je nešto neimenovano drugo.

A to da ćeš nam određivati gdje bi i što bi trebali pisati i raspravljati – sigurno nećeš.
Potpuno si irelevantan.

A što bi ja tebi trebao odrađivati. Kažem samo da pišete na krivim temama, i to je to.

Mislim, možeš ti primjerice na forumu koji se bavi zečevima pisati i o psima, jer hej, zajednički nazivnik je da su to životinje. Samo što si na kraju dana ipak na krivom forumu i baviš se krivim stvarima.

No, tko je shvatio je, tko nije nikad ni neće.
[/quote]

Vi uopće ne shvaćate što je tema. A to je krađa dionica od malih dioničara.
Mene ne zanima ni Todorić ni Plenković.

Mene zanima USKOK i hrvatsko pravosuđe koje će koji su omogučili ovu krađu Todoriću i ostalim patuljcima da završe na dugogodišnjoj robiji.

Dok se to ne dogodi na ZSE će i dalje vladati velika nesigurnost i mogućnost da se pljačka ponovi.

A Vi možete zaboraviti bilo kakvo ulaganje na ZSE.

Preporučam da se počnete baviti uzgajanjem zečeva.

Imate više šanse da nešto zaradite nego na ZSE a zecovi se i brže razmnožavaju nego kune na ZSE.


Vi uopće ne shvaćate što je tema. A to je krađa dionica od malih dioničara.
Mene ne zanima ni Todorić ni Plenković.

Mene zanima USKOK i hrvatsko pravosuđe koje će koji su omogučili ovu krađu Todoriću i ostalim patuljcima da završe na dugogodišnjoj robiji.

Dok se to ne dogodi na ZSE će i dalje vladati velika nesigurnost i mogućnost da se pljačka ponovi.

A Vi možete zaboraviti bilo kakvo ulaganje na ZSE.

Preporučam da se počnete baviti uzgajanjem zečeva.

Imate više šanse da nešto zaradite nego na ZSE a zecovi se i brže razmnožavaju nego kune na ZSE.

Ne trebaš se ti o meni brinuti 🙂 Ekipa koja je slušala ove pametne ovdje godinama sa svojim “preporukama” i “analizama” koje su sve odreda nulirane, ona je jedina koja se treba brinuti. Zato i ovdje održavate kružok i pružate jedni drugima utjehu, jer je tako valjda lakše. Razumijem ja to. I bijeg u politiku sa kojom se ta ekipa i jedino ovdje bavi i agitira za neke svoje buduće todoriće i buduće plenkoviće a da toga uopće nije svjesna je opet jedna njihova “analiza” i “preporuka”. Razumijem ja i to. Prevareni jednostavno želi ćuti da će mu se nepravna ispraviti, i onda eto, ko guska slijedi zov.

Sve je to u redu, ali to više nikakve veze nema sa investiranjem, ekonomijom, analizama, poslovanjem itd itd.

Ecobarbar, s obzirom da se u temu Agrokora razumiješ ko Mara u krivi k…, ajde da se malo osvrnemo na temu u kojoj si više doma.

Reci nam kako je u subotu bilo u Ciboni?
Jesi upoznao nekog novog i zanimljivog?
Jesi pljeskao dovoljno dugo? Po mjeri dragog vođe?

Ispričaj nam svoje dojmove.
Veselimo se ćuti ih iz prve ruke.

La vita e bella!

Nemojte se osvrtati na provokacije pojedinih forumasa. Idemo jos ovih par dana stisnuti da ljudima oko sebe objasnimo tko su Andrej Plenkovic i njegova grupa Borg, kako njihovo “spasavanje” Agrokora utječe na trziste kapitala, opcenito na strane investicije i na kraju na kompletnu hrvatsku ekonomiju.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Ecobarbar, s obzirom da se u temu Agrokora razumiješ ko Mara u krivi k…, ajde da se malo osvrnemo na temu u kojoj si više doma.

Ae, dobro kažeš …. Obzirom da je meni gubitak na Agrokorovim izdanjima ravan nuli, (a dok ste vi ovdje drukali i navlačilli ljude na kupovinu nule sa svojim razumijevanjem, neki forumaš i ja smo dali točno skoro do u dlaku predviđanje što će se dogoditi), a mnogim pametnima koji se jako razumiju u Agrokor gubitak se kreće u desetinama tisuća kuna, a neke znam i sa stotinama tisuća, da, odabrati ću tvoju ocjenu da se ne razumijem, a onima koji se razumiju ostaviti gubitke.

Eto, pošteno


Nemojte se osvrtati na provokacije pojedinih forumasa. Idemo jos ovih par dana stisnuti da ljudima oko sebe objasnimo tko su Andrej Plenkovic i njegova grupa Borg, kako njihovo "spasavanje" Agrokora utječe na trziste kapitala, opcenito na strane investicije i na kraju na kompletnu hrvatsku ekonomiju.

Uz sve objasnjavanje vjerujem da ce HDZ ipak imati 4-5 zastupnika, SDP 2-3, zivi zid 1, kolakusic 1, i rubno suverenisti 0-1 i neovisni za hrvatsku 0-1.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

https://direktno.hr/kolumne/prije-ce-agrokor-jos-jednom-propasti-nego-se-protiv-todorica-digne-optuznica-156100/
Kronologija jedne otimačine. Propao je prvi Agrokor, a isto tako propast će i drugi. Tko je jamio, jamio je, tko je savjetovao i naplatio to – naplatio je, a tko je vještačio još će vještačiti i dodatno izvući kojih stotinjak milijuna kuna da bi na kraju zaključio da nitko nije kriv.

“Da, nažalost, Agrokor koji se odzrcalio u Fortenova grupu ima šest puta veći dug od operativne dobiti, imovina sustava lani je vrijedila 31,7 milijardi kuna, za 3,6 milijardi kuna manje nego preklani, dok je ukupni kapital grupe u minusu 22,3 milijarde kuna i lani je u odnosu na preklani taj minus povećan za gotovo dvije milijarde kuna. Prihodi padaju. Onaj navodno spasonosni kredit još uvijek nije refinanciran, iako je sa svakim novim mjesecom sve skuplji.

Živimo u zemlji čija stvarnost svaki dan piše bolje viceve nego ih mogu smisliti u Sarajevu i Londonu (rekla bih da na ta dva mjesta znaju nešto o vicevima), pa će tako prije Agrokor još jednom bankrotirati nego što će “organi istrage” biti sposobni podići optužnicu protiv Todorića i suradnika.”

Vaš link …

Opa, ovo je hrabro!

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close