ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim da je sada BVPS skočio na 630 kn. Tko iole pametan će dionice Adrisa prodavati ispod te cijene? Možda samo oni koji vjeruju da će se AV održati na vlasti i dalje upropaštavati kapital.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

@randopph
O kakvom pak raspadu sistema vi govorite


Vidim da je sada BVPS skočio na 630 kn. Tko iole pametan će dionice Adrisa prodavati ispod te cijene? Možda samo oni koji vjeruju da će se AV održati na vlasti i dalje upropaštavati kapital.

Malo ste kontradiktorni kolega,pišete kako skače BVPS a istodobno kako AV upropaštava kapital,kako ga može upropaštavati kada isti skače? 🙂
Vjerujem da ste htjeli napisati kako ADRS može i puno bolje od ovoga pod drugim vodstvom.

"Only dead fish swim with the stream"

vidim veliki problem…u petak sam imao nalog malo nize i bio skrt pokupit ovog na 583kn ceka sam da neki panicsr opali po bidu…e sad po koliko cu kupit u pon to mi je veliki problem xD

...

imam dosta Adrs-r-a kupovao po 560 pa da se pohvalim i napisao sam pod temom sta sam kupio


Vidim da je sada BVPS skočio na 630 kn. Tko iole pametan će dionice Adrisa prodavati ispod te cijene? Možda samo oni koji vjeruju da će se AV održati na vlasti i dalje upropaštavati kapital.

od kuda bvps 630?

haoren
ja sam u petak nakon duuuugog odvagivanja r ili p, ipak kupovao povlaštene jer mislim da skrivaju veći potencijal rasta.vaše mišljenje je drukčije?

Pa valjda si to znaš izračunati: kapital i rezerve (AOP 062 iz Bilance) podijeli sa ukupnim brojem R i P dionica. Trebaš instrukcije?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

ja sam prije par mj posumnjao kuda stvari vode i 80% p dionica prodao i odmah kupio r. prije isplate izvanredne dividende prodao sam ostatak pa i prebacio u R

pisao sam ovdje vec mjesecima da smatran kako ce r rasti vise od P, a da ukoliko ponovno dode do priblizavanja cijena ta 2 roda to ce biti zbog pada cijene r dionice a ne snaznog rasta p dionice.

...

pogledaj na mojedionice bvps

Dok se ne razbistri situacija R će biti atraktivnija jer se većina tih dionica nalazi u čvrstim rukama. Čini mi se da neki izlaze iz P izdanja i imaju se namjeru uključiti u R. Kako inače objasniti pritisak prodaje na P izdanju.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

@vodionist: da i ja tako mislim,kad se situacija oko preuzimanju smiri da neće biti velika razlika između P-A i R-A.

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

New Report

Close