Ako tužiteljstvo do kraja listopada ove godine ne podigne optužnicu na temelju kaznenih prijava koje je podnijela Uprava Vršačkih vinograda 2011. godine, optužujući prethodne vlasnike da su tvrtku oštetili za više milijuna eura, slučaj će otići u zastaru a odgovorni neće snositi nikakve posljedice, piše Danas.
Vjerovatno je i da će sudbina kasnije podnesenih prijava biti ista jer niti nakon nekoliko godina što su radnici i mali dioničari ukazali na pokušaj nezakonite druge privatizacije nije pokrenuta istraga.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu