Isplata dividende za 2011. godinu iz Fonda hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihove obitelji (Fond HB) započet će u ponedjeljak, 28. svibnja 2012. godine, izvijestili su iz Erste Investa.
Ukupan iznos namijenjen za isplatu dividende za 2011. godinu iznosi 44.354.747,95 kuna. Iznos dividende po jednom udjelu iznosit će 20,38 kuna. Isplata dividenti obavljat će se isključivo putem poslovnica FINA-e, a za to će biti potrebno predočiti osobnu iskaznicu i potvrdu o OIB-u vlasnika udjela. Važno je napomenuti da nikakvi drugi dokumenti neće moći biti prihvaćeni niti uzeti u obzir, osim navedena dva dokumenta.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Za isplatu prošle dividende trebalo je predočiti potvrdu o OIB-u.
Zašto opet podizati potvrdu kad OIB imamo na zdravstvenim iskaznicama
Prošli put sam podigao tri potvrde znajuči našu birokraciju. SRAMOTA!
Uključite se u raspravu