Forum

Naslovnica Forum Tržišta kapitala - Hrvatska (ZSE) ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)
Pretraživanje
Dionička društva
Oznaka Zadnja Najniža Najviša Prosječna Kupovna Prodajna Količina Promet Promjena
ATLN 187,00 186,00 187,00 186,74 186,00 188,00 793 148.084,00 0,54%
MrKikinho 1.3.2015.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

mjanko5

Eto, došao dopis od Excelse, sad znamo i službeno da je otkupna cijena 191,81 kn i da barem za sada neće ponuditi više. Sumnjam da će po toj cijeni skupiti neku veću količinu …

Sad bar znamo koji je minimum koji možemo dobiti to jest koji ce prag trebati prijeci Erste plavi ekspert kako bi povecao svoj udio prije delistiranja…
Pretpostavljam da nitko od nas ovdje na forumu nece biti na skupštini (niti posredno) iz razloga što se očekuje da Erste ponudi 191,81 + cca5% u medjuvremenu!

Рінат Ахметов “тільки небо - це межа!”

randopph 15.7.2013.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

ne razumijem što se želi reći! kakav prag spominjete i zašto bi expert ponudio više?
ne vjerujem u taj scenarij. a koliko će skupiti excelsa dionica…. po meni vrlo malo.

usput, ima li netko iz SZ HR da ide na skupštinu? čk, vž, kc, kž, bj..

Djubre 1.8.2013.
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Evo se i CERP uključio u kupovinu. Sami sebi dižu cijenu za prodaju?

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

All 23.2.2018.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
100%

randopph

Ja sam iz Vz i takoder me zanima isto.

Djubre 1.8.2013.
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Imam 2 kratka pitanja koja me zanimaju trenutno:

1. Ukoliko se odlučim prihvatiti i prodati po otkupnoj (191.81) cijeni, da li i koliko ranije trebam odregistrirati dionice?

2. Koliko je uopće trošak uvrštenja dionica na burzu? S obzirom koliko se tvrtke masovno delistiraju

istriano 18.4.2017.
Veliki krug prijatelja
Korisnik s iskustvom
-

randopph

ne razumijem što se želi reći! kakav prag spominjete i zašto bi expert ponudio više?
ne vjerujem u taj scenarij. a koliko će skupiti excelsa dionica…. po meni vrlo malo.

Kolega KAMA3 iz Zagreba ide na GS pa ga pokušajte kontaktirati. Trebat će Vam ovjereni dokumenti (prijava i punomoć - imate ih na stranicama excelse). Originale šaljete kolegi, a kopije mailom u excelsu (gđa. Cebulc Negodic.
bug0 12.11.2018.
Korisnik s iskustvom
Slab prosjek ocjena
Veliki krug prijatelja
-

Cekaj trebali bi isplatit 3 mjesecni prosjek? Do dana isplate? Hm, zasto onda ovi fondovi i veci ne pokupe jos vise i dignu jos puno vise taj prosjek ako ce tako isplacivati?

xdado 7.11.2013.
Slab prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

istriano

randopph

Kolega KAMA3 iz Zagreba ide na GS pa ga pokušajte kontaktirati. Trebat će Vam ovjereni dokumenti (prijava i punomoć - imate ih na stranicama excelse). Originale šaljete kolegi, a kopije mailom u excelsu (gđa. Cebulc Negodic.

Malo mi je glupo što na punomoći ima mjesto za potpis opunomoćenika, nisam siguran hoće li bilježnici htjeti ovjeriti potpis opunomoćitelja ako nisu oba potpisa na papiru. Kod drugih punomoći nema mjesto za potpis opunomoćenika.
Prijavu ne treba ovjeriti, samo punomoć.

Zadnja izmjena: xdado (10.10.2019. 10:25)

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Seeker 15.4.2010.
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
100%

Pojedincima je svejedno izašli na burzi po 182-188 ili otišli u Dubrovnik na Skupštinu.
Pa ako imate oko 200 dionica, nekima je lakše izaći ovih dana na burzi nego li putovati. Gorivo, autocesta, hrana i smještaj izbriše razliku koju neki dobiju odlaskom na Skupštinu i glasanjem protiv delistiranja.

Ja i dalje idem u Dubrovnik.

eno40 29.9.2019.
Slab prosjek ocjena
Srednji krug prijatelja
Novi korisnik
-

Baš tako, ja imam nešto…120 komada. Ne da mi se petljati s tim, dosta će nas malih prodati koji imaju par stotina komada.

makalu 29.12.2010.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Sa nekih 30-ak tisuca kuna u ovoj dionici odlucih ostati unutra, necu se obogatiti niti propasti sa tom sumom, no ocekivam izdasne dividende (15-ak%) u narednim godinama ako me u medjuvremenu ne istisnu (bojim se da ce prikupiti 95%). Nije neki veliki rizik, pa vrijedi pokusati.

Djubre 1.8.2013.
Dobar prosjek ocjena
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

Ovi iz CERP.a nisu sposobni niti stavili dionice na prodaju. Da malo počaste sirotinju.

bwana 7.12.2010.
Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
-

eno40

Baš tako, ja imam nešto…120 komada. Ne da mi se petljati s tim, dosta će nas malih prodati koji imaju par stotina komada.

I ja imao toliko. Prepolovio, a s ostatkom ostajem, pa što bude.