Imamo 77 ruku, dovoljno za rušenje Marića

Naslovnica Forum Komentari članaka Imamo 77 ruku, dovoljno za rušenje Marića

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

https://www.sukobinteresa.hr/hr/imovinske-kartice/imovinsko-stanje-duznosnika-gordan-maras

Opet slijede izbori bez izbora.

Dajte mi pojasniti što će se dogoditi ako sutra Marić padne? Kako će se nakon toga gledati na činjenicu da su tri ministra dobila otkaz za nešto (za isto) što je u Saboru izglasano saborskom većinom od 76 glasova? Neće li to onda biti proturječje i nepravda te narušavanje normalnog, stabilnog rada institucija? Kako će nam, ako do toga dođe, to pojasniti Plenković?

ne opravdava li Marića sama činjenica da je morao biti glumac, ako je htio raditi kod režisera,
veliki mu je plus što je uopće negdje radio, a đe ono Maras radio, na Bjelolasici, uništio, zatvorio, spaljeno, izgorilo, sada prosipa pamet po Saboru, e to je stvarno uspjeh, jado obični nesposobni, bolje da je ostao u Silikonskoj dolini

To je trabunjalo kojeg nitko razuman ne shvaca ozbiljno. Traze opoziv a na tu temu predsjednik im Bernardic (a time i kandidat za premijera!) priča o zelju i kako ga je tata dragao po glavi!? Totalno neozbiljno. Nema objektivnih razloga za smjenu ministra koji svoj posao obavlja sasvim u redu. Da su oni tražili da se izjasni povjerenstvo za sukob interesa o Mariću ili da postoji neka sumnja u njegov kriminal to bi bilo drugo. Ovako ispada da je Maricu krimen sto je dio karijere radio i u realnom sektoru za razliku od kolovodja Marasa,Pernara i Bulja koji nemaju dan radnog staža izvan politike.

Ako cemo birati premijera koji je inzenjer fizike na pragu doktorata na jedinoj pravoj znanstvenoj ustanovi Ruderu Boskovicu ili pravnika koji je diplomat europcana nekako nama na forumu ne bi trebao biti tezak izbor :). Ovaj prvi barem zna razliku izmedju slozenog kamatnog racuna i banane. Sto se za sadasnjeg ne bi reklo 🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down


Ako cemo birati premijera koji je inzenjer fizike na pragu doktorata na jedinoj pravoj znanstvenoj ustanovi Ruderu Boskovicu ili pravnika koji je diplomat europcana nekako nama na forumu ne bi trebao biti tezak izbor :). Ovaj prvi barem zna razliku izmedju slozenog kamatnog racuna i banane. Sto se za sadasnjeg ne bi reklo 🙂

taj prvi meni djeluje malo prerano izašao iz SDPartijskog inkubatora, po meni totalno nedozreo i za partijskog šefa, premijer ? nema on taj kapacitet, najbolji je kada sjedne na beton na Cvjetnom, onda tek djeluje u skladu sa svojom pravom dječačkom fazom, još da je izvadio špekule, komplet mulac

Mulac ili ne nekome tko ke zavrsio fiziku na pmf i postao vodja jedne od najvecih stranaka u RH a pri tome je pri zavrsetku doktorata, ministar financija, a pogotovo ne netko tko je profila mulca Marica nece niti trebati. Mozda ce mu trebati PR i.mistar vanjskih poslova, a za financije ce mu biti coffe brake job. Razlika golema.

Status Quo: Roll Over Lay Down


Ako cemo birati premijera koji je inzenjer fizike na pragu doktorata na jedinoj pravoj znanstvenoj ustanovi Ruderu Boskovicu ili pravnika koji je diplomat europcana nekako nama na forumu ne bi trebao biti tezak izbor :). Ovaj prvi barem zna razliku izmedju slozenog kamatnog racuna i banane. Sto se za sadasnjeg ne bi reklo 🙂

To onaj koji neki dan nije znao izračunat do 80?! Nit je na pragu nit je na Ruđeru, tako da je izbor jednostavan – Plenković će poharat izbore. Ali nek te tješi, nisi ni prvi ni jedini SDP-ovac koji iz neznanja lupeta, samo što su Bero, Maras i Jovanović plaćeni za to.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Da da bas sam sdp :))

Status Quo: Roll Over Lay Down

Neće od tog zahtjeva za opoziv nista biti. Uostalom neće biti ni nekih iz Partije. Maras samo dezinformira javnost,to je lakrdijas. Tko bi se npr na mjestu Sauche kojeg su izbacili iz Partije,a i u procesu je, sutra pojavio na sjednici? Na novim izborima ne bi bio na listi. Ovako ima zajamcenu visoku placu kad je vec politicka karijera gotova. Nema od svega toga nista. Neradnici i Facebook političari (Maras,Bulj i Pernar) nek puste one koji su strucni da rade! (Maric)

svi protiv svih potpisi,ruke,ostavke ,,improviziraju svi, nit je ustavno nit je nista..:-)

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Petrovu su ocito kleptomani i patoloski lazljivci, ali i psihopati ocito uza specijalnost 🙂 kakvi su ono govori ” moja drzava i moja vlada ”

Status Quo: Roll Over Lay Down

Ajde neka nam matematicari iz kradezea objasne kako ce vratiti 45 milijarde kuna kredita koje se pripremaju uzeti. Iz moje i vase place te imovine ? Koliko ce vam dionice vrijediti kada okinemo kao grcka ?
Sada je vrijeme za misliti na imovinu. Kradezenjare su je vec pospremile. Izvan Rvatske.

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close