Imamo 77 ruku, dovoljno za rušenje Marića

Naslovnica Forum Komentari članaka Imamo 77 ruku, dovoljno za rušenje Marića

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Burzu je upropastio agrokor i kradja orkestrirana kradezeom bagrokorom i rusofilima svakih vrsta. Pokrali su hpb, zaba, sve firme agrokora i unistili ne samo burzu nego i mirovine i radna mjesta i isporucili zemlju rusiji…hdz kao patriotska steanka vise ne postoji !

Status Quo: Roll Over Lay Down

renči, show me the numbers;)

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Nek mu Maras pokaže ” numbers” :):) Trebalo bi ga sad priupitat o nekim stvarima 🙂

zar se ne bi trebalo glasovati dok Partija ne pobijedi, iz jednoumlja u bezumlje


Nek mu Maras pokaže " numbers" :):) Trebalo bi ga sad priupitat o nekim stvarima 🙂

neka ga odvede i pokaže mu zgarište na Bjelolasici, valjda je tako zamišljao Hrvatsku, tupo tupavi

nakon ovog fjaska, bernardić treba dati ostavku, a sa sobom neka povede jovanovića, đujića, opačićku, ostojića, glavševića, stazića, a može i kompanjona petrova!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Prodane duše upropastile priliku za promjene u Hrvatskoj………….!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Prodane duše upropastile priliku za promjene u Hrvatskoj………….!

vama puno bolje ide izražavanje dok se ne javljate, socijaldemokratske promjene mislite, tko će ih to provesti, Maras, Bero, Hajdaš, Bauk, vječiti saborski guzičari, bez ijednog dana staža izvan partije, bolje bi to vaš Rom bez vozačke već obavio

Romi se prodaju politički, iskreno i otvoreno….a ne ovako kako je bilo danas u Saboru…..
sa onima koji očekuju matreijalnu korist od HDZ-a-.
Moji izrazi – su takvi- kakve ja želim izreći. Ako ne razlikujete pojmove oko demokracije i socijaldemokracije nemamo o čemu razgovarati……..
Moji roditelji nemaju veze niti sa ustaštvom niti četništvom, nisu bili u partiji, niti su ugnjetavali
druge…. potpuno sam apolitički odgojena….i ljude cijenim i vrednujem bez predrasuda i
primitivizma ………..
Žalosno je gledati — kako siromašna , ambiciozna djeca….iz vukoje.bina lijepe naše..
daruju drugima iračkice i medjediće….kojih su bia sama željna….
Nema samokrontrole i ne može se naučiti u tim situacijama…

Politička moć je jednostavna za primjenu kod ljudi koji su stvoreni – davati svoje znanje
iskreno i beskompromisno.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Romi se prodaju politički, iskreno i otvoreno….a ne ovako kako je bilo danas u Saboru…..
sa onima koji očekuju matreijalnu korist od HDZ-a-.
Moji izrazi – su takvi- kakve ja želim izreći. Ako ne razlikujete pojmove oko demokracije i socijaldemokracije nemamo o čemu razgovarati……..
Moji roditelji nemaju veze niti sa ustaštvom niti četništvom, nisu bili u partiji, niti su ugnjetavali
druge…. potpuno sam apolitički odgojena….i ljude cijenim i vrednujem bez predrasuda i
primitivizma ………..
Žalosno je gledati — kako siromašna , ambiciozna djeca….iz vukoje.bina lijepe naše..
daruju drugima iračkice i medjediće….kojih su bia sama željna….
Nema samokrontrole i ne može se naučiti u tim situacijama…

Politička moć je jednostavna za primjenu kod ljudi koji su stvoreni – davati svoje znanje
iskreno i beskompromisno.


za razliku od Roma, valjda ste uočili da je politika prenapučena ciganima


Moji roditelji nemaju veze niti sa ustaštvom niti četništvom, nisu bili u partiji, niti su ugnjetavali
druge…. potpuno sam apolitična

to je teška neistina, tvoji stavovi su ekstremno lijevi, puna si neprijateljstva prema HDZ-u i desnim strankama. dapače, iz tvojeg pisanja lako se može zaključiti da imaš dobre veze i velike simpatije za susjede iz srbije

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



Moji roditelji nemaju veze niti sa ustaštvom niti četništvom, nisu bili u partiji, niti su ugnjetavali
druge…. potpuno sam apolitična

to je teška neistina, tvoji stavovi su ekstremno lijevi, puna si neprijateljstva prema HDZ-u i desnim strankama. dapače, iz tvojeg pisanja lako se može zaključiti da imaš dobre veze i velike simpatije za susjede iz srbije
[/quote]
Pa da. Čim se netko ne slaže s HDZ-ovcama odma je ustal na lijevu nogu.
Što se tiče Srba trebali bi o tome upitati PlenKIĆa a prije toga Sanadera.
Koja je to tajna veza između HDZa i Srba da HDZ ide radije u koaliciju sa Srbima i bivšim četnicima nego s Hrvatima lijeve orjentacije?
Koliko vidim Pupovcu su sada u redu i Ustaše i za “Dom spremni”.
Pupovac je upravo dokazao da Srbi nisu ugroženi u Hrvatskoj već da je sve to igrokaz za g.lupi Hrvatski narod koji onda plaća ovakve kao Plenković i Pupovac. Sve za novac i vlast. Mislim da ćemo pod hitno trebati mijenjati zakone o manjinama.
Nažalost UDBA nam i dalje vlada državom i radi predstave za narod.
Hrvati bi trebali upravljati svojom državom, a ne prodane manjine.

New Report

Close