Imamo 77 ruku, dovoljno za rušenje Marića

Naslovnica Forum Komentari članaka Imamo 77 ruku, dovoljno za rušenje Marića

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Šegrt Bero mora pod hitno mijenjati Milanovićeve Škanjce.Nekad su znali uloviti po kojeg miša,sad su se totalno ulijenili i zakržljali.Ovog iz Bjelolasice priučenog kelnera vratiti na zgarište,da obnavi zapaljeno radno mjesto.

Ostajemo bez elektroprivrede i autocesta i onda default. Nece niti biti IPO. Jel nio IPO Agrokora ? Nije . Novci izvuceni. Nema imovine. Zamrzavanje racuna kao na cipru i u grckoj. Dionice ?koliko ce vam vrijediti ? Malo uzmite papirice u ruke i racinala. Koliko nas dijeli od defaulta ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

Svega nam je dosta.
Trebamo nove izbore.
Ovaj HDZ=SDP više nevalja i hitno trebamo izabrati novi HDZ=SDP.

Trebamo nove izbore.


Tako je. Dosta je bilo velikih vođa. Glasovat ću za MOST.

Tko to vlada, s kime vlada, cija vlada, zasto vlada, do kad vlada, zasto stalno pada vlada,
ljudi moji tko je taj VLADA?


Trebamo nove izbore.


Tako je. Dosta je bilo velikih vođa. Glasovat ću za MOST.
[/quote]
Na Drini ćuprija!

Dvoglava partija broji zadnje dane a trolovi se prepucavaju! Ovce su progledale! Novi izbori-novi ljudi!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Ministrica Dalić nas je sa sjednice ispratila psovkom, bila je neugodna

Skandalozno ponašanje! Neotesanka! Kako li će tek ministrica Dalić psovati ako se danas ujutro izglasa nepovjerenje Mariću!

A pazite ovo. Imamo mi i ministricu koja uslijed frustracija gađa druge mobitelom, wow!

Upitan zna li nešto o incidentu vezanom uz ministricu kulture Ninu Obuljen Koržinek i političkog tajnika Mosta Nikolu Grmoju, Šprlje je rekao da zna da je ministrica Obuljen bila jako frustrirana sa Zakonom o arhivima.

“Par minuta prije ove famozne povijesne sjednice Vlade gdje smo mi razriješeni, rekla mi je – bila je malo izvan sebe – da će poluditi s tim zakonom, da je bila to jutro s Grmojom i da ga je gađala mobitelom“, rekao je. Dodao je da je ona bila malo izvan sebe i da je najprije pomislio da se radi o šali ili prenesenom značenju, kako ljudi znaju pretjerati. “No ona je ponovila: Ne, ne, doslovce sam ga gađala mobitelom. Mistrica se sad vjerojatno osjeća postiđeno kad to negira, ali je činjenica da mi je to rekla”, istaknuo je.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/smijenjeni-mostovac-dalic-nas-je-sa-sjednice-ispratila-psovkom-bila-je-neugodna/967592.aspx

Romel, 04.05.2017. u 08:06
Ovce su progledale!

Sve ovce misle da su progledale.
To se naročito odnosi na HDZovce, SDPovce, MOSTovce, HSSovce, HNSovce …..


Dvoglava partija broji zadnje dane a trolovi se prepucavaju! Ovce su progledale! Novi izbori-novi ljudi!

baš tako, ovce su progledale i više neće dati glas prevari zvanoj MOST!” nikad više glas za MOST, destablizirajući i destruktivni faktor u HR politici koji se skriva iza lažnog domoljublja i njihove prozirne glume za tobožnja viša načela kojih se sami ne drže! NIKAD VIŠE MOST!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

odličan članak, odlična analiza stanja:
https://www.vecernji.hr/premium/plenkovic-je-najspremniji-za-izbore-1167387

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ako se Sabor raspusti možda stignemo ne na treće, nego i na četvrte izbore do kraja ove godine.
Zato treba podržati MOST, jer stručnost, znanje i utemeljenost izjava Nikole Grmoje je neupitna.
Trebalo bi mu dati veće ovlasti od postavljanja ministra MUP-a i pravosuđa.
Grmoja je izjavio nešto što je okrenulo političku scenu i ustvrdio dosad nešto neviđeno na hrvatskoj političkoj sceni.
Ministricu može biti sram što se gađa mobitelom, a on je čak i tom trenutku ostao pribran.
Time je svima dokazao da je vrijeme da on postane premijer. MOST ovci su stručni, sam pogled na gospođu odjevenu u žuto jaje jučer u Sabor nudi stabilnu i kompetentnu Vladu MOST-a.

poznato je svima da je u Saboru uvijek bilo dovoljno ruku za razliku od pametnih glava, kojih je uvijek kronični nedostatak


Ako se Sabor raspusti možda stignemo ne na treće, nego i na četvrte izbore do kraja ove godine.
Zato treba podržati MOST, jer stručnost, znanje i utemeljenost izjava Nikole Grmoje je neupitna.
Trebalo bi mu dati veće ovlasti od postavljanja ministra MUP-a i pravosuđa.
Grmoja je izjavio nešto što je okrenulo političku scenu i ustvrdio dosad nešto neviđeno na hrvatskoj političkoj sceni.
Ministricu može biti sram što se gađa mobitelom, a on je čak i tom trenutku ostao pribran.
Time je svima dokazao da je vrijeme da on postane premijer. MOST ovci su stručni, sam pogled na gospođu odjevenu u žuto jaje jučer u Sabor nudi stabilnu i kompetentnu Vladu MOST-a.

najprije sam pomislio “pa ovaj nije normalan”…a onda sam skužio da je to sarkazam pa sam ti dao 100

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Lako za to što će svi ti MOST-ovci koji se bahate u Saboru i podsmjehuju
svima bez dokaza i ultra bolesnim konstrukcijama prijete kao kauboji završiti na kraju na cesti i
bez posla, nego uništiše nam ZSE totalno. Mislim da će stradati i mnogi pošteni ljudi koji
podržavaju MOST jer ovo što rade je delirij i luđaštvo.

New Report

Close