Johnson&Johnson će morati isplatiti još jednu odštetu u iznosu od 417 milijuna dolara ženi koja je u tužbi navela da je zbog korištenja baby pudera te svjetski poznate tvrtke, koji je koristila zbog osobne higijene, oboljela od raka jajnika.
Riječ je o dosad najvišoj svoti o kojoj je presudu donijela porota suda u Los Angelesu u slučajevima tužbi protiv tvrtke koja nije na adekvatan način upozorila potrošače na rizik od obolijevanja od karcinoma pri korištenju njihova proizvoda.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu