Izrael čini “veliku uslugu” svijetu ispitujući na dijelu svog stanovništva djelotvornost docjepljivanja trećom dozom cjepiva za covid, istaknuo je u četvrtak izraelski premijer, unatoč pozivu Svjetske zdravstvene organizacije (WHO) na moratorij na takvo postupanje.
Danas, kada zapadne zemlje nastoje što više svog stanovništva cijepiti dvjema dozama cjepiva protiv koronavirusa, Izrael je u petak počeo kampanju docjepljivanja trećom dozom, uglavnom Pfizer/BioNTechove proizvodnje, osoba starijih od 60 godina.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu