Ured predsjednika Srbije Tomislava Nikolića potvrdio je sinoć da se u petak ujutro na autocesti Beograd-Niš dogodio incident, ne navodeći detalje, a pojedini beogradski mediji spekuliraju da je riječ o pokušaju atentata i da je u incidentu, navodno, sudjelovalo službeno policijsko vozilo.
Nikolić je, navodi se u priopćenju iz njegova ureda, uvjeren da će "svi aspekti tog događaja biti ispitani". "Predsjednik Nikolić je izrazio svoje puno poverenje u pripadnike Ministarstva unutarnjih poslova Srbije, koji brinu o njegovoj osobnoj sigurnosti", navodi se u pripćenju iz Nikolićevog ureda. Više detalja o tom incidentu ured predsjednika Srbije nije priopćio.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu