Grčke investicije u Makedoniju iznose više od milijardu eura, a Atena je jedan od najvažnijih trgovinskih partnera Skoplju. “Grčka je četvrti po važnosti opskrbljivač makedonskog tržišta”, prenosi pisanje grčkog dnevnika.
Imersija makedonska agencija Netpres. U posljednjih deset godina Grčka zauzima prvo mjesto po investicijama u Makedoniju sa 985 milijuna eura. Prošle su godine grčke investicije u Makedoniju znatno povećane.
(Beta)
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu