Indija će do prosinca 2015. imati 402 milijuna internetskih korisnika, čime će preteći Sjedinjene Američke Države i doći na drugo mjesto u svijetu, iza Kine, prema ukupnom broju osoba koje koriste internet, navodi se u izvješću indijske Asocijacije za internet i mobilne komunikacije.
Oko 306 milijuna korisnika interneta u Indiji, ostvarit će pristup mreži putem mobilnih uređaja do kraja 2015. Pretpostavlja se da će ukupan broj internetskih korisnika do lipnja 2016. dostići 462 milijuna, upravo zbog toga što će sve više korisnika ostvarivati pristup putem mobitela.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu