U središtu srpskog voćarstva, odnosno proizvodnje malina – Arilju – dovršava se gradnja tvornice za preradu voća kompanije H&S Fruits, koja je zajednički projekt srpske kompanije Stanić iz Arilja i mađarske tvrtke Horizon Food.
Mađari će biti vlasnici 51, a domaćini 49 posto udjela u tvornici. Prema najavi, otvaranje tvornice očekuje se u idućih mjesec i pol dana. Postrojenje H&S Fruits prerađivat će voće i praviti kaše, džemove i sokove.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu