Uprava trgovačkog centra u novozelandskom gradu Christchurchu dosjetila se kako da se riješi tinejdžera koji pijani izazivaju nered u centru.
Njima puštanju glazbu Barryja Manilowa, jednog od najuspješnijih pjevača i skladatelja sedamdesetih godina. “Namjera je promijeniti ozračje na pozitivan način”, rekao je direktor Paul Lonsdale. Pjesme Manilowa melodiozne su i duboko emotivne, očigledno samo za stariju populaciju.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu