Kontroverzna američka komunikologinja Judith Reisman, koja je svojim gostovanjem u Hrvatskoj podigla mnogo prašine, u 11 sati je počela svoje predavanje u Saboru.
Potom će se, piše udruga Vigilare, u 17.30 sati ponoviti jučer propalo sučeljavanje Aleksandra Štulhofera i Amerikanke, a u 19 sati će govoriti u hotelu Westin.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Napokon da će se u saboru govoriti pametno i objektivno.
Zašto opozicija ne bi mogla pozvati nekoga u sabor. Što smo mi jednostranačje pa da nema opozicije?
otkud opoziciona stranka moze pozvati nekog da drzi predavanje u saboru??????
80% onih što sjede u saboru neće razumjeti ni riječi o čemu žena govori. Pa oni neznaju ni materinji jezik, kamo li tamo neki “engleski”!
Uključite se u raspravu