Ekonomski analitičar Damir Novotny u Novom danu komentirao je gospodarske programe dviju najvećih političkih opcija za parlamentarne izbore.
Navikli smo da naše najveće političke stranke ponavljaju slične širokopojasne političke i ekonomsko-političke programe koje najčešće ne ostvaruju, istaknuo je Damir Novotny u Novom danu na N1 televiziji. Rekao je da se obećanja najčešće odnose na otvaranje radnih mjesta, pokretanje ekonomije i slične teme.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.da da, idemo jos 100% liberalizirati radno zakonodavstvo kako bi “poduzetnici” i “developeri” mogli ostvarivati jos vece profite, te jos nize placati zaposlenike. A onda kada to rezultira egzodusom, ce se cuditi.
Uključite se u raspravu