Prosječna kvaliteta hrvatskih kampova ove godine za jedan posto je bolja nego u prošloj godini te ima ocjenu 3,4 od mogućih pet, ali su znatne razlike u kvaliteti kampova vidljive između pojedinih regija, u čemu je najvažnija razlika u odnosu na lani da znatno bolje ocjene za ovu godinu nose kampovi u kontinentalnom dijelu zemlje.
Zajednička je to ocjena kvalitete hrvatskih kampova za ovu godinu iz najnovijih kamping vodiča njemačkog i nizozemskog auto kluba ADAC-a i ANWB-a o čemu su u četvrtak izvijestili iz Kamping udruženja Hrvatske (KUH).
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu