ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

poštovani moderator,

ovo je stvarno prevršilo svaku mjeru….pa koliko desetina sati treba da se odmoderiraju postovi?

Zbilja deplasirano



@Jolanda

koji broker te zvao?, i ko je kupac?
unazad 3 godine na ovoj temi samo trkeljate gluposti….tako da molim Vas
[/quote

Mene je isto zvao broker, ima već dosta vremena, i rekao mi je da ima zainteresiranog kupca i ako hoću prodati dionice da ih stavim na prodaju na 3.600,00 kn. U to se vrijeme i trgovalo po tim cijenama. Trgujem preko POBA-e. U zadnje vrijeme me nitko nije zvao.

Ovdje djeluje kao da se praćka nateže, ne razumijem tko pri prodaji koristi skrivene naloge? Koja je svrha toga? Kužim pri kupnji jer najčešće glume jak bid ali ako želiš prodat čemu skriveni…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Pa isto hoće da se ne vidi da je puno na prodaji kako bi se bid ojačao jer kao aska nema.

Ne znam da li je sad preko 4.000 više jeftino, puno se je pisalo o fundamentima ali i slaboj perspektivi boljih rezultata.

probaj usporediti sa sličnima iz branše. po meni ( i s obzirom na prazan ask) ima još 25-30% lufta.


Pa isto hoće da se ne vidi da je puno na prodaji kako bi se bid ojačao jer kao aska nema.

Ne znam da li je sad preko 4.000 više jeftino, puno se je pisalo o fundamentima ali i slaboj perspektivi boljih rezultata.

veze ti nemaš 🙂

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Nema po 4 150 više.
Konkurencija je jaka.. sve jača .. Tko su ti konkurenti?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

DIJAMANT

Gosn.Plavi,

neznam tko su ti konkurenti al vuzmemo li mulitplikatore s obzirom na drugeje …!

Dobro pečem jajca!

ovo postaje ozbiljno, i cini mi se da nece samo stati na ovome…

Skrivač je pojeden već za doručak, menu sve skuplji.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Gosn.Plavi,

neznam tko su ti konkurenti al vuzmemo li mulitplikatore s obzirom na drugeje …!

Uvažena gospođo Jolanda, sigurno da nam i ovakvi fundamenti idu u prilog, poput činjenica da se dionica trguje po 45 % knjigovodstvene vrijednosti te na EV/EBITDA 4,5.
Ne bi to moglo po ovim multiplama ako bude nekih spajanje preuzimanja, oduzimanja ili množenja, po mojoj slobodnoj procijeni. Samo da nam ne izbace još bolje poslovanje jer onda sve to još dodatno dobiva na draži.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Skrivač je pojeden već za doručak, menu sve skuplji.

Čini se da nam Zvijezda postje NSOTB.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Svako izlaženje s profitom nije greška.

Oportunitetni dobitak je nešto drugo.

Ispričavam se.

New Report

Close