ZVZD (Zvijezda d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZVZD (Zvijezda d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja više u bajke ne vjerujem. onaj što prodaje, pa taj valjda zna zašto prodaje…a mi budale čekamo njega i radujemo se što će prodati, ali se ne pitamo : pa dobro, ako je zbilja sve tako lijepo, ako će cijena rasti – čemu onda taj ludi čovjek prodaje po ovim cijenama ako će moći uskoro po puno većima. eh, dragan je odigrao putem novinskog članka priču i navukao ekipu da se ovaj pokvarenjak istrese. eto, to je očito jedina istina drago naše društvance.

...povijest se ponavlja...

Pa nebi se bas slozio..
Skuplja se i to dobro..
A zasto izlazi…bolje pitanje zasto ih ke vise novih uslo a jedan stalno pojacava.
Mnogi ce se iznenaditi uskoro.

A BALVANA!!! :) :) :)

ivano, ali ti prijetis s tim iznenadjenjima otkako je bila 4000kn[emo_vrtimise]
mislim, mnogi su iznenadjeni kako pada, a čini mi se i ti.

Ozren, đe' kombo?

Ma moguće…ali ja ništa i nikom ne prijetim..molim lijepo..
Moguće da sam u krivu pa da ovo i ode ispod 3000…neznam …
A ako te interesira nazovi one sa 060 šta se bave tarotom…

A BALVANA!!! :) :) :)

kakvo rušenje cijene i sa preuzimanjem mecatora

bude teško do 4000 izgleda da samo malo pop.

mali je broj ljudi sa cijenom 3200

Stvar je rješena, HRT teletekst strana 208, vežimo se.

5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 2.554 2,55% (+53 kom)

gdje ce cijena sutra ? kako ono ide..tko kaze da zna gdje ce, bjezite od njega, ne samo iz sobe, nego i zgrade..no ako ovo dugorocno nije zicer, ne znam sto je..

moguce da se varam..kao sto se vjerojatno varam i da je ispod tog skrbnickog gosp.bloger..sve navedeno je naravno samo (krivi) filing autora posta, nije nagovor na kupnju/prodaju..

lp

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...

daj prestanite s tim argumentima: kupuje bloger, kupuj i ti…cijena je bila 3900, sad je 3380, a kakti ide nekakva prodaja i slično. navukao nas je munjiza i to je to. ja priznam, pola mi se prašta.

...povijest se ponavlja...

kolega, ne znam je li vas to privatno navukao ili ste se navukli preko clanaka. no ako ste bili zreli za navuc se, dobro ste prosli, jer pitanje sto je bila alternativa. anyway, ne vjerujem da ce na zvzd bit pusing, niti vjerujem da vi u to vjerujete [emo_namigusa] uz duzno postovanje, lp [emo_smijeh]

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...


kolega, ne znam je li vas to privatno navukao ili ste se navukli preko clanaka. no ako ste bili zreli za navuc se, dobro ste prosli, jer pitanje sto je bila alternativa. anyway, ne vjerujem da ce na zvzd bit pusing, niti vjerujem da vi u to vjerujete [emo_namigusa] uz duzno postovanje, lp [emo_smijeh]

naravno da ne vjerujem, ali fundamenti su ovdje daleko od idealnih nakon prošlogodišnjeg izvješća, a sve zbog lošeg zadnjeg kvartala. dionica loše reagira na dobre vijesti, znači da je prekupljena. dakle niti tehnički trenutno nije dobra prilika. naravno da je to dugoročno dobra dionica, naravno da će se stanje popraviti, naravno da je zvijezda monopolist praktički, no neki od nas nemaju vremena za čekanje jer su dovoljno čekali.

...povijest se ponavlja...


5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 2.554 2,55% (+53 kom)

gdje ce cijena sutra ? kako ono ide..tko kaze da zna gdje ce, bjezite od njega, ne samo iz sobe, nego i zgrade..no ako ovo dugorocno nije zicer, ne znam sto je..

moguce da se varam..kao sto se vjerojatno varam i da je ispod tog skrbnickog gosp.bloger..sve navedeno je naravno samo (krivi) filing autora posta, nije nagovor na kupnju/prodaju..

lp

dobro, molim te lijepo a po ćemu je ovo zicer? Zar po tome što su joj prošle godine prihodi opalili 20 %, ili po tome da joj ulaskom u eu dolazi jeftina konkurencija koja više ne plaća carinu?

dobro, zicer možda i jest jer neće puno ispod ovih cijena. poanta je da je cijena rasla na valovima mercatora uz munjizovu izjavu da je zvijezda spremna za prodaju, a to sam čuo i iz drugih izvora. sad se o tome šuti, euforija se ispuhala , ali je netko vješto na tim valovima rasprodao svojih par tisuća komada. to me smeta. taj netko znao je za loš izvještaj zadnjeg kvartala i prodavao je pokvareno i podlo uz potporu medija. kad je prodao, onda odjednom cijena pada. a mi smo glupo što se nismo pitali: pa dobro, ako će biti zvijezda prodana, ako je to sigurno, ako dolazi do kupnje mercatora, zašto bi pobogu taj netko prodavao po 3500-3800 ako će moći prodavati po 4 ili 5000 kuna??? to si sam svako treba utuviti u glavu. čim vidimo takve vijesti – prodati i gotovo jer neka se ekipa želi riješiti dionice iz nepoznatog razloga. no, ipak, zvijezda je monopolist praktički, dobra je firma, malo je slabije profitabilna, no pare su u njoj relativno sigurne na ovim razinama, a nekima je i do dovoljno u ova krizna vremena.

...povijest se ponavlja...


dobro, molim te lijepo a po ćemu je ovo zicer? Zar po tome što su joj prošle godine prihodi opalili 20 %, ili po tome da joj ulaskom u eu dolazi jeftina konkurencija koja više ne plaća carinu?

nije idealno, no zato cijena i je tu di je..a i rashodi su pali otprilike toliko, te je pred kraj godine 6M ulozeno u proizvodni pogon..
tko voli, nek izvoli, tko ceka i doceka na 2.xxx, cestitam mu [emo_palacg]

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...

naravno da nije idealno, ali bi dijamant i sojara konačno trebali donijeti pozitivne učinke.

http://www.seebiz.eu/agrokor-zatvorio-financijsku-konstrukciju-za-kupnju-mercatora/ar-85019/

New Report

Close