VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Nek ponude 60 kn i ja ću im prodati!

Meni osobno ta cifra ne dolazi u obzir [sad]

Minimum minimuma bi bilo 80kn!
[/quote]

Meni još bolje 80 kn…ali ispod 60 neću prodati!
[/quote]

evo ja im večinu svojih dam po 75!
dio ostavljam za stare dane..osim ako ne daju nemoralnu ponudu ali toga se kod ove bande ne treba bojati [shocked]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"



Nek ponude 60 kn i ja ću im prodati!

Meni osobno ta cifra ne dolazi u obzir [sad]

Minimum minimuma bi bilo 80kn!
[/quote]
Kako ti nije neugodno prodavat za 80kn…to ti vrijedi preko 150kn..da njima nije zanimljiva dionica ulagali bi negdje dalje..ovo je budućnost HR.. [thumbsup]

Ni ja nedam svojih dionica ispod 120kn, neka čekaju mojih neču dobiti!




Nek ponude 60 kn i ja ću im prodati!

Meni osobno ta cifra ne dolazi u obzir [sad]

Minimum minimuma bi bilo 80kn!
[/quote]
Kako ti nije neugodno prodavat za 80kn…to ti vrijedi preko 150kn..da njima nije zanimljiva dionica ulagali bi negdje dalje..ovo je budućnost HR.. [thumbsup]
[/quote]

Neugodno je kolega, ali nemam volj se sa budalom zajebavat… Nego, što ako sad ponude neku mizeriju i nitko to ne prihvati(ili skupe manje nego sto su ocekivali) koji bi im mogli biti slijedeci koraci? Ponovno uvrstenje na ZSE? Dobrovoljna ponuda?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.





Nek ponude 60 kn i ja ću im prodati!

Meni osobno ta cifra ne dolazi u obzir [sad]

Minimum minimuma bi bilo 80kn!
[/quote]
Kako ti nije neugodno prodavat za 80kn…to ti vrijedi preko 150kn..da njima nije zanimljiva dionica ulagali bi negdje dalje..ovo je budućnost HR.. [thumbsup]
[/quote]

Neugodno je kolega, ali nemam volj se sa budalom zajebavat… Nego, što ako sad ponude neku mizeriju i nitko to ne prihvati(ili skupe manje nego sto su ocekivali) koji bi im mogli biti slijedeci koraci? Ponovno uvrstenje na ZSE? Dobrovoljna ponuda?
[/quote]
Čekaj i uživaj..izgleda da ti nemaš strpljenja..oni takve vole.. [shocked]





Nek ponude 60 kn i ja ću im prodati!

Meni osobno ta cifra ne dolazi u obzir [sad]

Minimum minimuma bi bilo 80kn!
[/quote]
Kako ti nije neugodno prodavat za 80kn…to ti vrijedi preko 150kn..da njima nije zanimljiva dionica ulagali bi negdje dalje..ovo je budućnost HR.. [thumbsup]
[/quote]

Neugodno je kolega, ali nemam volj se sa budalom zajebavat… Nego, što ako sad ponude neku mizeriju i nitko to ne prihvati(ili skupe manje nego sto su ocekivali) koji bi im mogli biti slijedeci koraci? Ponovno uvrstenje na ZSE? Dobrovoljna ponuda?
[/quote]

Ako žele skupiti…vjerojatno će ponuditi dosta više od 30!
Prema mojoj procjeni možda 40 kn…

Tu će skupiti dodatnih 2-3% dionica.

A onda tko zna!

A možda nas iznenade pa ponude 60 ili više…što bi mene osobno zadovoljilo!


…Nego, što ako sad ponude neku mizeriju i nitko to ne prihvati(ili skupe manje nego sto su ocekivali) koji bi im mogli biti slijedeci koraci? Ponovno uvrstenje na ZSE? Dobrovoljna ponuda?

a zašto mislite da je njima bilo kakav interes kupiti i jednu dionicu više od ovoga što imaju???
bojim se da radite račun bez krčmara, oni već sada sada praktički mogu raditi što hoće!

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



…Nego, što ako sad ponude neku mizeriju i nitko to ne prihvati(ili skupe manje nego sto su ocekivali) koji bi im mogli biti slijedeci koraci? Ponovno uvrstenje na ZSE? Dobrovoljna ponuda?

a zašto mislite da je njima bilo kakav interes kupiti i jednu dionicu više od ovoga što imaju???
bojim se da radite račun bez krčmara, oni već sada sada praktički mogu raditi što hoće!
[/quote]

Pa normalno da mu je u interesu podebljati poziciju kod vrlo niske cijene.

prije ili kasnije (vjerojatno prije) oni će to prodavati pa im je u interesu da imaju čim više dionica.

Do sad su preko kupnje trezora i ponistavanjem dionica cijelo vrijeme povecavali svoj udio u firmi. Bila je i jedna dokapitalizacija u kojoj neki mali svojom voljom nisu ucestvovali.

Zasto mislis da se ne zele domoci cijele firme kad je ovakva prilika? ‘Kriza’ im je dosla k’o narucena. Vjerujem da ce ovdje doci do 100% ali ce za to morat malo vise potrosit. Barem za ovaj zadnji dio. No, opet ce im se isplatit. Ovo je primjer jos jednog hrvatskog dragulja koji ce preci u strano vlasnistvo. A u pocektu su dionice bile u rukama stradalnika rata. Poslije cemo se pitat kako smo opet postali austro-ugarski kmetovi.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

puno vike oko ničega,rekli su da predaju ponudu jer MORAJU , prema tome neće ponuditi nikakvu prihvatljivu ponudu,uostalom mogli su ostati na burzi i lagano kupovati po 30-etak kn. kolika je cijena bila prije delistiranja
zašto bi sada davali nekom 100 kn.


…. Ovo je primjer jos jednog hrvatskog dragulja koji ce preci u strano vlasnistvo. A u pocektu su dionice bile u rukama stradalnika rata. Poslije cemo se pitat kako smo opet postali austro-ugarski kmetovi.

Ma nacionalizirat ćemo mi to njima ponovo, pa opet prodat… ne mogu oni na kraj s nama…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


puno vike oko ničega,rekli su da predaju ponudu jer MORAJU , prema tome neće ponuditi nikakvu prihvatljivu ponudu,uostalom mogli su ostati na burzi i lagano kupovati po 30-etak kn. kolika je cijena bila prije delistiranja
zašto bi sada davali nekom 100 kn.

Oni NISU SMJELI kupovati preko burze…eventualno trezor!

New Report

Close