VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nebi ni mi bili toliko loši da nije bilo kupnje trezora, bar bi bili u plusu, ma bit će sve ok! [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Evo jednog, za sada, najboljeg izvješća na ZSE!
RAST PRIHODA, DOBITI, IMOVINE…..
http://zse.hr/UserDocsImages/financ/ZLTO-fin2010-3Q-NotREV-N-HR.pdf

Šta nam vrijedi izvješće kad dionica trenutno vrijedi sitno samo 34kune….nema tu više ulagača…samo grof se osigurao dobro…
[angry]
[/quote]

Ako je 34 Kn malo za VLHO, onda se pitam koliko je tek malo 35 Kn za KORF… naime tzv. ista je to firma, book vrijednost obje dionice je cca 97%, a trenutni diskont za VLHO iznosi 28%, a za KORF 64%… dakle ili je KORF debelo podcijenjen ili je VLHO debelo precijenjen…




Evo jednog, za sada, najboljeg izvješća na ZSE!
RAST PRIHODA, DOBITI, IMOVINE…..
http://zse.hr/UserDocsImages/financ/ZLTO-fin2010-3Q-NotREV-N-HR.pdf

Šta nam vrijedi izvješće kad dionica trenutno vrijedi sitno samo 34kune….nema tu više ulagača…samo grof se osigurao dobro…
[angry]
[/quote]

Ako je 34 Kn malo za VLHO, onda se pitam koliko je tek malo 35 Kn za KORF… naime tzv. ista je to firma, book vrijednost obje dionice je cca 97%, a trenutni diskont za VLHO iznosi 28%, a za KORF 64%… dakle ili je KORF debelo podcijenjen ili je VLHO debelo precijenjen…

[/quote]

Sad je 5do14.
Utjecaj ZLTO je mali – RIVIERA možda promjeni situaciju!





Evo jednog, za sada, najboljeg izvješća na ZSE!
RAST PRIHODA, DOBITI, IMOVINE…..
http://zse.hr/UserDocsImages/financ/ZLTO-fin2010-3Q-NotREV-N-HR.pdf

Šta nam vrijedi izvješće kad dionica trenutno vrijedi sitno samo 34kune….nema tu više ulagača…samo grof se osigurao dobro…
[angry]
[/quote]

Ako je 34 Kn malo za VLHO, onda se pitam koliko je tek malo 35 Kn za KORF… naime tzv. ista je to firma, book vrijednost obje dionice je cca 97%, a trenutni diskont za VLHO iznosi 28%, a za KORF 64%… dakle ili je KORF debelo podcijenjen ili je VLHO debelo precijenjen…

[/quote]

Sad je 5do14.
Utjecaj ZLTO je mali – RIVIERA možda promjeni situaciju!

[/quote]
Sava obrazloži to po narodni….. [rolleyes]






Evo jednog, za sada, najboljeg izvješća na ZSE!
RAST PRIHODA, DOBITI, IMOVINE…..
http://zse.hr/UserDocsImages/financ/ZLTO-fin2010-3Q-NotREV-N-HR.pdf

Šta nam vrijedi izvješće kad dionica trenutno vrijedi sitno samo 34kune….nema tu više ulagača…samo grof se osigurao dobro…
[angry]
[/quote]

Ako je 34 Kn malo za VLHO, onda se pitam koliko je tek malo 35 Kn za KORF… naime tzv. ista je to firma, book vrijednost obje dionice je cca 97%, a trenutni diskont za VLHO iznosi 28%, a za KORF 64%… dakle ili je KORF debelo podcijenjen ili je VLHO debelo precijenjen…

[/quote]

Sad je 5do14.
Utjecaj ZLTO je mali – RIVIERA možda promjeni situaciju!

[/quote]
Sava obrazloži to po narodni….. [rolleyes]
[/quote]

Pogleč kvartalno Riviere!

20.07.2010.-30.10.2010.

1. EPIC, GOLDSCHEIDER UND WURMBOCK M.B.H. 3.123.733 49,62 49,62
2. SCAPUS D.O.O. 1.331.564 21,15
3. SATIS D.O.O. 483.095 7,67
4. ENITOR D.O.O. 226.640 3,60
5.VALAMAR GRUPA D.D. (1/1) 148.021 2,35
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 50.282 0,80
7. BRAJČIĆ SINIŠA 30.274 0,48 -6145
8. VUKADIN ZVONIMIR 24.871 0,40
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 21.594 0,34 +6594
10.PERČIN ANTUN 17.097 0,27 +396

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

krenula rasprodaja. nećemo valjda opet na 30kn

pa šta nije dioničar broj 7 prije nekoliko mjeseci podebljavao poziciju? malo je neodlučan?

slijedi nam precesija

Koliko ja znam ovolika količina dionica(6594) nije protrgovana prošli tjedan…mislim da se radi o nekom prijenosu dionica ili nešto vezano uz kupoprodajni ugovor van burze

ako je tako informacija je vrlo utješna, minus drukačima za rasprodaju [tongue]

slijedi nam precesija



jebote, ovo se diglo iz mrtvih i odradilo sve što je trebalo!
čestitam dioničarima i fibonacciju!

Ja mislim da jos nije sve odradilo. [proud]
[/quote]

Valamar dobio 11 svjetskih nagrada

Pet hotela dobilo priznanja velikih turoperatera i utjecajnih portala

Više na: http://www.poslovni.hr/vijesti/valamar-dobio-11-svjetskih-nagrada-162084.aspx?id=162084&rnd=1289921232265

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije

konačno sam dočekao svoj target na vlho. Ovdje je baš lijepa igrica [cool]

samo malo predugo već traje [shocked]

slijedi nam precesija

Koje budale od nas rade to nisu istine, gubitak u prošloj godini… ma bolje da ni neznate, ali zato smo sad ovdje gdje jesmo – 31kn!

Ma da je ovdje poslat Šimu Krasić ovi u saboru bi bili k… za VLHO… [angry]

Izvještaj je takva bajka da ti pamet stane!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close