VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovaj što je lupio po asku ziher ima info. Osim ako nije naš Yield. Ja bi isto lupio da imam para jer sve se jasno vidi i bez infa.

lijepo je bilo kupovati po 3,50 i 3,40… ako moze jos 🙂

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Nije toliko ni bitno na koliko je sad.

Bitno je na koliko će biti za nekoliko mjeseci i nakon toga. Tek onda će biti kasno za ući povoljno. Sve ove cijene koje se ovih dana vrte su sasvim prihvatljive, hoćeš po Bidu, hoćeš po Asku…

Nemam info nego računam kupiti ispod 4 dok još ima, nisam sve uzeo ali jesam dosta. Dignuli ste cijenu pišući o jadroliniji i ovim dolascima niste se mogli malo strpiti 🙄😄😄 nema veze

Danas je netko iskipao desetak tisuća eura po Bidu… Može se dobit po Bidu, samo treba sjest i strpit se. One sanjarije od 3,20 se možda obistine, ali čisto sumnjam. Mislim da je ovaj kvartal iza nas vjerojatno najslabije što Lenac može u ovim vremenima dati, a uopće nije bio loš. Očekujem da će i Q1 biti tanko k…nje, a onda udri Dock 11, s time da se cijena uvijek, a pogotovo sada, formira prema očekivanim budućim poslovnim događajima.

obecavajuće je to sve. ajnjc a.

vidjet cemo kakva je struktura ulagača ovdje. to mene zanima.

 

Čini mi se da je gospođa BB kao MM i na vlen i na Ckml.

Opasna utrka s vremenom u riječkom škveru. Trećemajcima curi vrijeme za »Algonu«

 

“Zadnje najave idu u pravcu da bi jedan ponton mogao biti isporučen u svibnju ove godine, dok se završetak drugog pontona u »3. maju« očekuje nešto kasnije, tijekom ljetnih mjeseci.”

 

Lp

Ide sve prema planu, pa nije Palumbo bilo tko 😉

Upregnut je i 3.maj i radnici Lenca  tako da je uskoro 11 tica u punom pogonu na ljeto ⛴️🛥🚢😊

ibro, 08.03.2024. u 14:33

Opasna utrka s vremenom u riječkom škveru. Trećemajcima curi vrijeme za »Algonu«

 

“Zadnje najave idu u pravcu da bi jedan ponton mogao biti isporučen u svibnju ove godine, dok se završetak drugog pontona u »3. maju« očekuje nešto kasnije, tijekom ljetnih mjeseci.”

 

Lp

 

ibro, 08.03.2024. u 14:33

Opasna utrka s vremenom u riječkom škveru. Trećemajcima curi vrijeme za »Algonu«

 

“Zadnje najave idu u pravcu da bi jedan ponton mogao biti isporučen u svibnju ove godine, dok se završetak drugog pontona u »3. maju« očekuje nešto kasnije, tijekom ljetnih mjeseci.”

 

Lp

Koliko su mi rekli ekipa koja radi u 3.maju gotovi su pontoni, sad dok ga ugrade u dok…

Novi dolazak:

 

PETAR HEKTOROVIĆ  13.03.2024.  09:30   V. Lenac  Vez 9

 

Lp

 

Dalmacija će početkom travnja doploviti do brodogradilišta Viktor Lenac, kako bi dobio boje Jadrolinije, nakon čega će, kad prođe sve testove, zaploviti na liniji Dubrovnik-Bari-Dubrovnik. 🙋‍♂️

https://www.google.com/amp/s/www.morski.hr/jadrolinija-preuzela-dalmaciju-donosimo-snimke-evo-kako-izgleda-prinova-iz-norveske/amp/

ibro, 13.02.2024. u 13:12

Pozdrav,

potencijalno novi posao nakon odrađenog posla na drugom novom brodu Jadrolinije – Vela Luci.

 

https://www.dalmacijadanas.hr/jadrolinija-je-u-tajnosti-upravo-kupila-do-sada-najveci-trajekt-uskoro-stize-u-dalmaciju-zavirite-s-nama-u-njegovu-zadivljujucu-unutrasnjost/

 

 

Pozdrav,

prema mojem očekivanju od 13.02.2024. da bi najveći novonabavljeni brod Jadrolinije mogao doći u Viktor Lenac, u današnjem članku ispod navode će se to i obistiniti.

 

https://www.morski.hr/jadrolinija-preuzela-dalmaciju-donosimo-snimke-evo-kako-izgleda-prinova-iz-norveske/

 

“Dalmacija će početkom travnja doploviti do brodogradilišta Viktor Lenac, kako bi dobio boje Jadrolinije, nakon čega će, kad prođe sve testove, zaploviti na liniji Dubrovnik-Bari-Dubrovnik.”

 

Lp

I ovaj bi mogao u Lenac na doradu 🙂

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/dosad-nevideni-projekt-trebao-bi-se-graditi-u-hrvatskoj-pogledajte-brod-u-kojem-ce-stan-kostati-8-milijuna-dolara-15438375

Kakvo je stanje sa dokom, kad je plan da to proradi?

New Report

Close