VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

45 000 eura na lencu nije kao pekara u kvartu ali lijepo izgleda. Pekaru zse ne može dostići tako da ovo izgleda super…

bug0, 27.02.2024. u 13:42

Sad kad spominjete Tankersku, meni je nevjerojatno da su prodali ovu zlatnu koku Talijanima za samo 9 kuna po dionici. Totalni promašaj





BabaLuji, 27.02.2024. u 10:58



 

Nemaju ljudi gdje sa lovom od atlantske, moraju u pametno ulagat. Jedino objašnjenje 🙃 bolje od trezoraca i brža zarada…

 



 

Da, to je nekih 25-6 mil.€ koje je tankerska upucala, i prakticno je na raspolaganju za trosit ili ponovo investirati u razna izdanja…. Mozda malo razdrma ucmalost i male promete na razini losije pekare na pojedinim izdanjima 🙃

 

sutra izvješće. koliko dobro može biti? ima li još malo/puno prostora za rast?

i ja sam mišljenja da je netko malo zavirio u izvještaj i da je solidan.

Bit će interesantno danas vidjeti hoće li Lenac pokazati interes za preuzimanje 3. Maja…

 

Je li netko zna treba li se ubrzo zbog dotrajalosti obnavljati još koji dok ili se radi samo dok 11?

Baš se pitam jel bi mogao taj naš VLEN napokon i dividendu isplatiti.

Ja sam protiv dividende. Može se puno bolje iskoristiti taj novac u bliskoj budućnosti.

Dividendu neka isplate kad budu imali novac koji im ne bude trebao…

Uzmu 3. Maj, pa sami sebi rade dokove 😅😅, iako neznam koliko je to pametno. Jedino da pretamburaju djelatnike za proizvodnju i poslove. Ili sa nekim brodogradilistem iz Italije, Njemacke preuzmu pa rade sekcije za kruzere i skuplje brodove i donesu znanje pozitivnog poslovanja. Kad nasi nisu u stanju tako nesto odraditi.

RonJ., 28.02.2024. u 10:48

Bit će interesantno danas vidjeti hoće li Lenac pokazati interes za preuzimanje 3. Maja…

 

Je li netko zna treba li se ubrzo zbog dotrajalosti obnavljati još koji dok ili se radi samo dok 11?

 

Lenac ne i nebi trebao ali Palumbo grupa da i to bi bilo sigurno dobro za poslovanje Lenca

 

Pozdrav

 

svi smo mi Crobex

Pročitao tko obavijest na zse? Što to znači za nas?

Izgleda da netko akiro PD 😊

Kada je izvjesce za Lenac?

Što ovo bi?

Procurio izvjestaj? ili je netko jako izasao sa kojih 7-8 k

Četiri puta manja gubit nego zadnji kvartal 2022. Čemu panika.

brrr da se smrznes… kad se sjetim da sam jucer prodavao svojih 4000 kom i kao ostavim 1500 za danas… da sam barem i to prodao…

New Report

Close