VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poslovni.hr, 29.02.2024. u 12:50

Četiri puta manja gubit nego zadnji kvartal 2022. Čemu panika.

Ljudi očito čekali dobit

Ovi će se svi vratiti ali po veećoj cijeni kad pročitaju sve…

Poslovni.hr, 29.02.2024. u 14:00

 





Poslovni.hr, 29.02.2024. u 12:50



 

Četiri puta manja gubit nego zadnji kvartal 2022. Čemu panika.

 



 

Ljudi očito čekali dobit

Pa dobit je 4.5 mil.eura

Da za čitavu godinu je dobit a ja sam napisao za zadnji kvartal 2023 u odnosu na zadnji kvartal 2022. Izvještaj je solidan i očekivan. Cijena 4 eura realna a ubrzo će prvi kvartal i nadamo se boljemu.

Fina fina dobit 👏👏 uz ulaganja u DOK 11 i dizalice topline još u plusu 4.5 mil.eura 👍 iznad mojih očekivanja..

Čekamo da se svi radovi dovrše i za par mjeseci da se upregne DOK 11 i onda ide pjesma 😊

 

 

Bravo kolega 👍👏 pravi ste maher , nije vam velika razlika za to malo što vam je ostalo , sutra frknite i to i u lovi ste , jedino je pitanje da li čete ponovno kupiti 5500 u komadu ispod 4 eura 🙂

Poslovni.hr, 29.02.2024. u 13:09

brrr da se smrznes… kad se sjetim da sam jucer prodavao svojih 4000 kom i kao ostavim 1500 za danas… da sam barem i to prodao…

 

Koliko bi palo da su godinu zavrsili sa gubitkom 🤔, ah da, onda bi sigurno otislo +15% 🤣🤣🤣🤣, al to je ZSE, logika da nema logike, kontra svih 🙃

Poslovni.hr, 29.02.2024. u 14:00

 





Poslovni.hr, 29.02.2024. u 12:50



 

Četiri puta manja gubit nego zadnji kvartal 2022. Čemu panika.

 



 

Ljudi očito čekali dobit

Pa za cijelu godinu je dobit. Da je dobit i u 4. kvartalu cijena bi skočila bar na 5 eura.

ok ovo jucer je bilo jos nekako probavljivo, kupio dosta po 3,50 ali da cu danas kupovati po 3,40 ni na kraj pameti. dakle -17% dijonica padne od prekjucer 😀

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Nestalo mi love za pokupit ovo prosipanje od jučer… Nakrcalo me fino

@BabaLuji brzo će doći uloženo kolega 👍😊 ja sam baš u špici nadokupio par 100tki po 3.90 🤣🤣 no ne brinem nimalo 🙋‍♂️ bude se još dokupilo pomalo 😉

KORČULA u Lencu

https://www.marinetraffic.com/hr/ais/details/ships/shipid:209948/mmsi:238823640/imo:9476305/vessel:KORCULA

Ja sam očekivao da će postići neku pozitivnu ili negativnu nulu na Q4. Gubitak je, ali mi se sviđa kako je praktički podudaran sa slobodnim novčanim tokom. Točno se vidi kud i na što novac ide.

Ovdje uopće nema straha, šteta što nisam pri kešu kad se ovo događa..

Prihodi su u 2023 g. veći nasparam 2022 g.  za 0,33% to je bitna stavka 😉 rashodi jesu povećani, ali će se uskoro drastično smanjiti, a prihodi povećati, DOK 11 već ovo ljeto prima prve “pacijente” 🚢🛥⛴️🛳⚓️🙋‍♂️

New Report

Close