VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da bi 20kn bila realna cijena da su ostvarili duplo manju dobit 😉

Realno bi bilo 20 kn, no treba gledati u budućnost 😊 pa će netko dati i koju kunu više od tih 20 tak kunića 😌 jer ako sad obaraju rekorde što možemo očekivati za godinu ili dvije 🙃 ja čekam tamo 100 kn onda prodajem, možda 😊 a do tada ubiranje dividende i nisam računao na ovu godinu da će biti dividende kao što i nije bilo, ali iduće će da kapne koji euro ili dva 🙋‍♂️ sretno nam bilo..

Sto bolja izvjesca to je cijena bolje zabetonirana. Doci ce sve na svoje samo treba vremena.

Jel ima ko knjigu ili misli kupiti? Ja bi sudjelovao.

Onome, tko umije da čeka, vremenom sve dolazi.

Koju knjigu ?..Knjigu dionicara ?

Zahtjev na skdd i uplata od 125 kn . Sutra vam je dostupna

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

I to nam ide u korist i to duplo 👏

Cijena čelika prepolovljena, a vozarine strahovito rastu: ‘Ono što je lani bilo 27.000 dolara, sad je 65.000’

Koliko brodova je trenutno na remontu u Lencu i kakvi su to brodovi?

4 , jahta , tegljač,ro-ro i jaružalo.

U sljedecih 7 dana dolaze tri broda.

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Lucijan, 01.09.2022. u 13:37

4 , jahta , tegljač,ro-ro i jaružalo.

U sljedecih 7 dana dolaze tri broda.

 

Pozdrav

 

Poštovani,

kolike rashode očekujete zbog povećanih cijena energije? Smatrate li da je cijena već sada niska baš zato jer su uračunati ti veći rashodi?

Baš gledam VLEN i ovako dobre financialse rijetko koja kompanija ima. LKRI kao neka ‘srodna’ djelatnost mi je jeziva.

Lucijan, 01.09.2022. u 13:37

4 , jahta , tegljač,ro-ro i jaružalo.

U sljedecih 7 dana dolaze tri broda.

 

Pozdrav

Je li iznenađenje ili stižu ameri? Lova do krova od cruisera, posluju dobro mada slabo cijena to prati. Imam osjecaj da su loše izveli posao sa divkom kupci to nisu baš nagradili. Stabilnost kompanije i brdo posla će dovesti sve na svoje samo treba biti strpljiv…

Tako je Babaluji fundmenti i perspektiva neupitni ali uz ovaku vlancku strukturu nevjerujem da ce ova dionica ikada biti dividendna

Cijena je u godinu dana porasla 60% !!!.

Da se to desilo sa cijenom stanova..nekom dionicom koja sa HR i ZSE nema veze…crypto..itd..mediji bi to objavljivali na sva zvona…Komentiralo bi se na Dnevnicima…zvali razni strucnjaci…lobisti..ini kojima je u interesu… Ovako nikome to nije zanimljivo osim nas kojima je to bilo od koristi.

Sve to govori koliko je ZSE zanimljiv medijima…osim naravno kad je sve “u crvenom”…Tada se to objavljuje na svim portalima..

Dolaze tri teretna / ro-ro broda..nista spektakularno ni iznenadjujuce. Glavno da se radi..kontinuitet je cini mi se ipak najbitniji.

Energenti ?..cijena..povecani rashodi ?!…Sigurno ce imat utjecaj na dobit…ali opet tesko je bilo sta konkretno rec dok ne vidimo koje ce bit odluke Vlade RH-a i kako ce se “subvencionirat” povecana cijena el.en…Za koji dan bi mogli bit “pametniji”.

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Stižu pomalo 👍

https://www.marinetraffic.com/en/ais/details/ships/shipid:279588/mmsi:215914000/imo:9457177/vessel:EUROCARGO_SICILIA

I ne bas pomalo nego kako je i bilo predviđeno i napisano prosli tjedan …stigla su 3 broda .

Eto …svim tim koji salju poruke u privat inbox da se ne pisu “gluposti” i ne druka za dionicu.

Bilo bi mi drago da ti isti napisu barem nesto..pa makar i ne bila istina..pa da imamo argument za raspravu

 

https://www.marinetraffic.com/en/ais/home/shipid:374109/zoom:16

https://www.marinetraffic.com/en/ais/home/shipid:403917/zoom:16

https://www.marinetraffic.com/en/ais/home/shipid:279588/zoom:16

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Evo malo osvrta i lokalnih medija…

“Lenac” nakon apsolutnog rekorda dobiti u prvom polugodištu i dalje zaposlen. Traju zahvati na brojnim brodovima


 

“Lenac” nakon apsolutnog rekorda dobiti u prvom polugodištu i dalje zaposlen. Traju zahvati na brojnim brodovima

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close