VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

🤣 ne se ljutiti i vrijeđati, nije to lijepo 😊 i još nas prozvat gnomima 🤣🤣 jao jao kolega dragi.

ne dam ja svoje dionice Lenca koje sam teško i davno kupio 😊 a da će dolaziti gromade ove godine i narednih godina to svi znamo 👍

a što se tiče saznanja, ja vam ne visim tu svaki dan i ne istražujem, jer za Lenac nema zime, kupljeno i čeka se 😊

Javno me optuzit da lazem , da ne govorim istinu ..da se skrivam iza drugih imena ..da nisam pouzdan…su i te kakve uvrede tako da sam pripazis sta pises o drugima i nastoj se drzat tvrtke o kojoj pisemo a ne  osoba koje pisu !

Vratimo se na Lenac…Neznam sta svi znaju a sta ne , niti nemam tu intelektualnu moc da bi to saznao pa niti govorim u ime SVIH !

Dali ce “gromade “ doc ili nece..mozda hoce..mozda nece !

Ovaj kruzetic sto stize popodne nije gromada ..kao ni amer koji dolazi u ponedjeljak . To su informacije koje znam i koje znaju samo neki a ja ih tu iznosim jer se ticu poslovanja tvrtke .

Dali ce na njima za Lenac bit zarade ..neznam..dali ce netko kupit..prodat dionicu zbog tog ..njemu na volju…

Kvaliteta foruma ovisi o kvalitetnoj i argumentiranoj raspravi i cinjenicama a ne o kolicini napisanuh postova .

Potdrav

svi smo mi Crobex

Američki vojni brod stigao u Lenac, 280 članova posade smješteno po opatijskim hotelima

Ova gromada vrijedi kao 10 Lenaca, nadam se da ce se za mjesec i pol rada dobro naplatiti, i uci ce u 1Q.

Stiže još i Yuma 🤗

Američki vojni brod stigao u Lenac, 280 članova posade smješteno po opatijskim hotelima

Očito je dogovoreno dosta poslova a jeftina dionica. Ovo bi realno mogla biti dionica sa prinosom čak  70% u 2022. godini.

Prema mome skromnom mišljenju, a bumo vidli kaj bu bilo..

Novi sam na ovoj temi, pa ako može pojašnjenje vezano uz Intercapital, čije dionice oni tu drže, Palumba ili od nekog drugog ?

S obzirom na amere kao stalnu klijentelu cijena je zastopana, 2022.mozda donese nove vjetrove za VL. Imas kupca sa kojim si uvijek u dobiti sve ostalo sta uleti je veliki plus. Palumbo je odlican saveznik samo da i cijena to poprati.

to su Palumbove dionice tj imaju malo vise od 86pct vlasnistva Lenca

snupy, 07.01.2022. u 13:41

to su Palumbove dionice tj imaju malo vise od 86pct vlasnistva Lenca

hvala

a iz kojeg razloga su i dalje na InC ?

to ti ne bih znao reci to su njihovi poslovni dogovori

Prošle godine je u 1 kvartalu bilo cca 62 mil. priroda i nekih 3 mil.kn. dobiti.

Šta se očekuje ove?

Ne sjecam se kad su dokovi ovoliko bili puni.

Sutra dolazi “Yuma” a dan kasnije napokon i jedan trgovački brod tako da se vidi pomak sa Jadrolinije i “lokalnih” kruzerica na nadam se ipak ozbiljnije poslove.

 

Pozdrav

 

svi smo mi Crobex

eno40, 09.01.2022. u 13:18

Prošle godine je u 1 kvartalu bilo cca 62 mil. priroda i nekih 3 mil.kn. dobiti.

Šta se očekuje ove?

 

Veliki rast prihoda i značajan rast dobiti.

A vidjeti ćemo u izvješću kaj bu bilo…

Za par dana dolazi i  USS Carson City, 👍🙂

New Report

Close