VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@diokidina 👍😂😂 sad ništa ne naslikava ni @lucijan, a bogme ni @snupy se ne javlja svojim pošalicama 😉

 

a sta pobogu da naslikavam Jadrolinijine brodove kojima rade remonte sa 0 kn zarade ajde da dolazi koji brod od US Navy ili neki posao malo ozbiljniji jos bi nesto reao ovako nema smisla drvetu objasnjavati da tu nema zarade

Nemaju kolege sta pametnije pa zazivaju nas da im odrzavamo temu na forumu.. a I nije da se imaju cime hvalit !..ali dobro kad je “susa onda svaka kap dobro dodje” !

Pa cak I oni ne salju sve u Lenac vec Marco Polo iz Rijeke ode u remont u Mali Lošinj ?!? A mozda bolje 🙂

Zalosno je da je Lenac spao samo na ovakvu tvrtku…

https://www.poslovni.hr/domace/jadroliniji-gori-pa-joj-drzava-ulijeva-52-milijuna-kuna-431724

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

@Lucijan

Lenac je pun.

Daj slikaj ga pa nas razuvjeri.

Kolega @diokidina počeo je opet agresivno drvljem i kamenjem dvojac L&S 😊  nikako da uđu po 5. kn, a bogme više ni po 8.kn 👍🤭

 

Gotov kvartal , gotova godina . Bit ce dobro ako zavrsi s dobiti .

Za vikend stize prvi amer drugi tjedan drugi ..pa bi od prvog kvartala moglo nesto i biti .

Evo..da ne kazete kako samo pisem negativu..samo cinjenice !!

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Lucijan, 30.12.2021. u 14:57

Gotov kvartal , gotova godina . Bit ce dobro ako zavrsi s dobiti .

Za vikend stize prvi amer drugi tjedan drugi ..pa bi od prvog kvartala moglo nesto i biti .

Evo..da ne kazete kako samo pisem negativu..samo cinjenice !!

Pozdrav

Ali se nakupovao?! 😁

Hahahah da da , sad je dobar Lenac opet 🤣🤣 ali nije uspio po 5 kn, već sve iznad 8+ kn 👍😊

Stiže gromada 👍😊

https://www.vesselfinder.com/vessels/WARSHIP-4-IMO-9804306-MMSI-368926087

 

Jači od mora ❤

Šefovi ključnih tvrtki u PGŽ-u otkrivaju planove za 2022., evo koje sve projekte pokreću

 

Članica Uprave “Viktora Lenca” Sandra Uzelac


 

U novu godinu s dobro popunjenim kapacitetima


 

– Sa zadovoljstvom ispraćamo ovu, još jednu čudnu i zahtjevnu, no ipak, s obzirom na okolnosti, uspješnu godinu. U novu 2022. ulazimo s dobro popunjenim kapacitetima i želimo vjerovati da će se tako i nastaviti, bez većih oscilacija u zaposlenosti kakve smo vidjeli početkom drugog polugodišta. U našoj djelatnosti je vrlo kratko razdoblje od nuđenja do ugovaranja i realizacije poslova, pa je vrlo teško planirati više mjeseci unaprijed, no imamo razloga nadati se da bi iduća godina u odnosu na ovu na izmaku mogla biti bolja i po prihodima, a onda i po dobiti. Ipak, očekujemo još jedno vrlo zahtjevno razdoblje u kojem ćemo se potruditi da povećane troškove, što zbog rasta cijena, prvenstveno energije, ali i zbog potrebe balansiranja raspoložive radne snage u odnosu na potrebe, kompenziramo još boljom učinkovitosti i fleksibilnosti, ocjenjuje šefica remontnog brodogradilišta “Viktor Lenac” Sandra Uzelac, koja je posebno apostrofirala nastavak suradnje sa Šestom flotom Američke ratne mornarice i ugovorenim poslovima s kojima startaju u siječnju.

Nista novo nam nije rekla. Sve poznato.

Brzo ce kraj mjeseca pa cemo vidjet koliko je godina bila uspjesna .

I sutrasnji dolazak kruzerica…i skori dolazak jos jednog amera..sve to mozemo “macku o rep” ako saldo bude negativan.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

diokidina, 29.11.2021. u 19:56

@Lucijan

Ameri dolaze pred kraj godine ili iza nove godine. Uzurbano se radi, da bi se oslobodio dok.

 

👍🤣

Lucijan, 15.12.2021. u 23:53

Nemaju kolege sta pametnije pa zazivaju nas da im odrzavamo temu na forumu.. a I nije da se imaju cime hvalit !..ali dobro kad je “susa onda svaka kap dobro dodje” !

Pa cak I oni ne salju sve u Lenac vec Marco Polo iz Rijeke ode u remont u Mali Lošinj ?!? A mozda bolje 🙂

Zalosno je da je Lenac spao samo na ovakvu tvrtku…

https://www.poslovni.hr/domace/jadroliniji-gori-pa-joj-drzava-ulijeva-52-milijuna-kuna-431724

 

Pozdrav

 

Lucijan totalno ste više OUT !!  što se tiče foruma Lenca 😉 šteta samo ako netko nasjeda na vaše pisanje bilo pozitivno, bilo negativno, nimalo niste pouzdani. Također i vaš kolega 😉👍

Cudilo bi me da se vas dva gnoma niste javili !!

Info dolasku ovog danasnjeg amera sam vam napisao prije zatvaranja burze u cetvrtak….danas ti pisem info da sutra dolazi kruzer..a drugi amer se ocejuje 10og..

Ako ne bude tako j atebi sve svoje dionice lenca..ako bude ti meni ..Može ??!?!

Info koji vi napisete prije toga objave sve novine..tako da o korisnosti tvojih informacija bolje da ne govorimo..

Nista pametno nisi napisao a da to netko drugi prije tebe nije znao.

Jos ces puno palente morat pojest ili novaca izgubit da bi nesto naucio.

U buduce..Okani se osobnih komentara i drzi se poslovanja Lenca i informacija vezanih uz tvrtku .

 

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close