VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I talijani pišu o dobrom poslu s amerikancima:

 

https://ilpiccolo.gelocal.it/trieste/cronaca/2021/02/03/news/viktor-lenac-altre-commesse-grazie-alla-marina-americana-1.39857263

Iz arhive i jedva čekam kad dođe prvi brod od MSC-a 🙂 a bit će uskoro..

Poslove koje su uspjeli pridobiti bili su mahom od njihovih stalnih klijenata ili se, pak, radilo o brodovima preusmjerenim s Malte od strane Palumbo grupe. U ovom remontnom brodogradilištu u Martinšćici očekuju daljnje benefite i od potpisanog joint-venture sporazuma između Palumbo grupe i svjetski poznate kruzing kompanije MSC Cruises.

“Viktor Lenac” nakon devet mjeseci poslovanja u plusu 43 milijuna: Evo što će napraviti s dobiti

za gospodina Sitnuribu brodovi MSC grupacije su prosle godine dokovali u Lencu tocnije MSC Sandra ako niste znalii nemojte spamati ako nepratite.Imam znatne kolicine Lenca ali molio bih sa vase strane malo realnije pisanje jer neko ko nezna i cita vase postove mogao bi krivo investirati

Molim link gospodine Snupy na obavijest kad je u Lencu bio brod iz flote MSC-a ? u Lencu sam od kad je Palumbo ušao i za sva moja pisanja stavljam linkove, pa molim isto.. i ne hvalim se količinom 🙂 i ne nagovaram na prodaju niti kupnju , svatko ima svoju glavu za takve odluke i fin.izvješća..

Sitnariba  molio bi da pratite link Brodovi u Rijeci tamo pise sve MSC Sandra je dosla na dok 11 krajem 10mj.2020 i bila je u Lencu mjesec i pol

Ušao u Vlen prije dan-dva pa pratim intenzivnije trgovanje. U principu me privuklo divljačko izlazenje nekog od dioničara koji izlazi kao slon iz staklarne. Mislio sam da je to Enes, ali vidim da jedan dan kupuje drugi prodaje, dakle logike nigdje. Jel zna netko nešto više o tome?

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Bid se lijepo popunjava. Treba prvo poskidat ovog bullya na 13, a nakon toga raketa.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Hvala puno, taj mi je dan izgleda promaknuo i uljepšali ste mi svakako dan 🙂 još jednom Hvala za info..

snupy, 09.02.2021. u 20:51

Sitnariba  molio bi da pratite link Brodovi u Rijeci tamo pise sve MSC Sandra je dosla na dok 11 krajem 10mj.2020 i bila je u Lencu mjesec i pol

 

Malo računam, i ako 4. kvartal bude na pozitivnoj nuli (što je po meni konzervativna procjena) P/E za 2020. po današnjoj cijeni bi bio 5 što je fantastično.

Kikac77, 10.02.2021. u 14:30

Malo računam, i ako 4. kvartal bude na pozitivnoj nuli (što je po meni konzervativna procjena) P/E za 2020. po današnjoj cijeni bi bio 5 što je fantastično.

u očekivanju takvih odličnih rezultata, tržište je to nagradilo rastom cijene dionice od 100 %, sa 6,5 na 13 kn 🖖

Kojih 100 posto, otišla je sa 9,5 na 13,5 to nije 100 posto.

Ako bude brutalna dobit, hoće li onda potegnuti 100 posto i onda opet 100 posto?

Ps

Je li ovo jedna od potcjenjenijuh dionica?

Lp

Kako kome kolega 🙂 nekom je i više od 100% a nekom manje, ovisi o ulazu 😉

eurekaeu, 11.02.2021. u 10:57

Kojih 100 posto, otišla je sa 9,5 na 13,5 to nije 100 posto.

Ako bude brutalna dobit, hoće li onda potegnuti 100 posto i onda opet 100 posto?

Ps

Je li ovo jedna od potcjenjenijuh dionica?

Lp

 

kodi, 11.02.2021. u 10:24

 





Kikac77, 10.02.2021. u 14:30



 

Malo računam, i ako 4. kvartal bude na pozitivnoj nuli (što je po meni konzervativna procjena) P/E za 2020. po današnjoj cijeni bi bio 5 što je fantastično.

 



 

u očekivanju takvih odličnih rezultata, tržište je to nagradilo rastom cijene dionice od 100 %, sa 6,5 na 13 kn 🖖

Ja sam računao P/E za cijenu od 14 kn. I još uvijek je odličan, znači da je dionica još uvijek debelo podcijenjena i da ima još mjesta za veliki rast. Vjerojatno još 100%.

Izrazito ciklička dionica, jedne godine završi s velikim minusom,kako koje godine,možda ove godine bude i kakav plus..Talijani mogu prebaciti remont u svoja druga dva brodogradilišta i onda Viktor ostane na suhom,dosta rizično!

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

gospon Kvasac nekvasite jer nije ljepo od vas ako treba arguenata rado cu vam obrazloziti

New Report

Close