VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da u zadnje vrijeme Lencu nije bio problem doci do posla. Vise je problematicno kvalitetno i na vrijeme zavrsavanje projekata sto je donekle onemoguceno odlaskom kvalitetne radne snage.
Svakako mislim da uprava i glavni dionicari moraju na listi prioriteta imati dovodjenje/zadrzavanje kvalitetne i dobro placene/zadovoljne radne snage jer bez toga nista. Posla ima i biti ce.

A valda uprava zna sta moze a sta nemoze zavrsiti na vrijeme dio radnika ima povuci iz 3.maja a dio iz Uljanika a dio ima i od Palumba

Radnici kažu da im je bolje sa novim vlasnikom.
Porasle su im plaće.

normalno vise je i posla isplacena bozicnica 1500kn regres dar za djecu u naravi sto se brodogradnje tice Lenac placa najvise u Hrvatskoj i daleko je iznad prosijecnih placa u remontnim brodogradilistima u Hrvatskoj

Sumnjam da Lenac ne odrađuje kvalitetno i na vrijeme poslove,Palumbo ne bi postojao 50.godina da nisu ozbiljni igrači.
Također smatram da su u Lencu ostali vrijedni i radni ljudi, plus što im dolaze stručnjaci iz Palumba..


Radnici kažu da im je bolje sa novim vlasnikom.
Porasle su im plaće.

Privremeno ukinuta preraspodjela radnog vremena a plaćaju se prekovremeni sati. Plaća tl, koef. nije mjenan

najvrednije stvari u životu su besplatne


normalno vise je i posla isplacena bozicnica 1500kn regres dar za djecu u naravi sto se brodogradnje tice Lenac placa najvise u Hrvatskoj i daleko je iznad prosijecnih placa u remontnim brodogradilistima u Hrvatskoj

Isplata božićnice i regres je dio KU., i to je praksa zadnjih 10 godina odnosno od izlaska iz stečaja

najvrednije stvari u životu su besplatne

Trebali su novinari Aljošu pitati jedno jednostavno pitanje: biste li vi uložili u Lenca?

To je to, bez kompliciranja.

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''


Trebali su novinari Aljošu pitati jedno jednostavno pitanje: biste li vi uložili u Lenca?

To je to, bez kompliciranja.


Ima dionice isto kao i bivši pred. uprave

najvrednije stvari u životu su besplatne

Da se Aljošu treba nešto pitati ostao bi u Lencu 🙂 bitno je da sadašnji vlasnik ima dionice i mi pojedinci koji vjerujemo u grupaciju Palumbo i Lenca, ostalo je sve prošlost…
Ugl..uživajmo u rastu iz dana u dan .)

To znam ali ljepo je da je postuju i da je dizu ove su godine dobili 1500 bozicnice i 1000kn regresa i 800kn dara za djecu to se nedobiva ni u 3.Maju ni u Uljaniku a i prosijek placa u lencu odskace od sektora

Tin Ujevic
Brac
Starvip
Usns Trenton
Usns Yuma
Marella Dreams
Jack Ryan
Boka Sherpa
Bonacieux
Bering
Tih 10 brodova je na remontu u Lencu tj u povijesti Lenca nikad vise brodova u remontu oprostite ako sa nesto krivo naveo i ako grijesim ispravite me

Kolega @snupy to je dovoljno i lijepo za vidjet cijeli taj popis 🙂 Hvala

Čudo kako je ova mala dionica prošla svima ispod radara na 5 kn

Ma čudo da ova dionica još uvijek prolazi ispod radara
dobro, danas se nešto popunio bid s par tisuća iznad 8 kn ali slabo je još to

općenito na nekim dionicama nestane BIDa, dobro ste to primijetili i na INA-i
nezasluženo

New Report

Close