VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

poanta je u tome da je ova dionica sad već blizu cijene iz javne ponude i eventualan daljnji rast aktivirao bi sve više i više prodavača, pogotovo onih koji su se nećkali pa nisu na vrijeme prodali u javnoj ponudi i sad bi to objeručke iskoristili da im se ukaže ponovljena prilika

likvidnost na ovim cijenama daju Cerpove dionice kojih je blago reci malo ako se pokazu istinite informacije da je prosla godina zavrsila sa dobrim plusom Cerp je tu dobro dosao da da likvidnost.Sto se tice daljnjeg rasta dionice pa necemo mi mali dizati cijenu ili spustati mi smo premali za to, za to sluzi FI kad tada.Ja sam ovu dionicu kupovao na 12kn,11kn ali i na 4 kn i na 5kn pa sam spustio prosijek ulaska tako vjerujem i mnogi drugi jer su vjerovali da dionica ne zasluzuje tih 4kn dna.I sad sam na bidu i biti cu po 15kn ili po nekoj drugoj cijeni na bidu ako finacijski rezultati to opravdavaju,osobno nevidim bolje investicije na ZSE od ove.
Ono sto me brine je veliki udio prvog dionicara ali eto to je rizik ulaganja

Rast cijene na malom prometu obično znači daljni rast / ako isključimo špekulativne pomake /

Išla viriti, ovako to izgleda,na prvi pogled… mada kažu da je TA beskorisna na slaboj likvidnosti i malim prometima
Prvi target 11 kn
U očekivanju dobrog izvješća za četvrti kvartal, i bombastičnog za prvi kvartal ove godine, to je nekako upravo tako


Rast cijene na malom prometu obično znači daljni rast / ako isključimo špekulativne pomake /

OVo danas je očiti ping-pong, na koji se nitko nije ulovio. Mogli ste i bez toga dignuti cijenu jer očito nitko nema potrebe prodavati, ali ni kupovati.
AKO želite kupiti, čekajte neki vlakić na drugim dionicama, možda neki trejder odluči mijenjati sličice..

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

@ crumarix
Pocascena sam da su me braca trejderi primili pod svoje, ali nemam prste u ovome danas.
Imam vlen…od ranije…long pozicija.
🙂🙂

Bude i ovo kapnulo kad tad 🙂 plus dokovanje Galeba i dobro..

Samo bitno citiram: prema kojoj je Papanicolau i riječkom brodogradilištu Viktor Lenac dužan više od pola milijuna dolara za nikad plaćene lučke pristojbe i vez “Galeba” u njihovoj luci

POVIJEST NA RASPRODAJI: Titova ploveća palača na bubnju

Nije ni ovo loša vijest

http://rijecanin.rtl.hr/izabrano-gospodarsko-vijece-hgk-zupanijske-komore-rijeka-u-novom-sazivu-2020-2024-godine/
Zaključno, članovi Gospodarskog vijeća HGK ŽK Rijeka HGK jednoglasno su izabrali predstavnike u Skupštini HGK: Brodogradilište VIKTOR LENAC d.d. – gđa SANDRA UZELAC, član Uprave; BRODOKOMERC NOVA d.o.o. – DRAGOMIR PERUŠIĆ, predsjednik Uprave; MILENIJ HOTELI d.o.o. – VEDRAN GRŽETIĆ, direktor; LUKA RIJEKA d.d. – DUŠKO GRABOVAC, predsjednik Nadzornog odbora; VARGON d.o.o.- GORAN BRAŠNIĆ, direktor.

Mišljenja sam da dividenda ne gine ove godine , tko je fino ušao na 5,6 kn će da se časti ili možda dokupi još po 11 kn, jer pada vjerujem ovdje neće biti, barem ja ne vidim razloga za istim..

Nikakve dividende neće biti. Dok se ne ustabili poslovanje. To se mogu kladiti u cjelokupnu poziciju u VLEN.
Neozbiljno je uopće razmišljati o tome dok je ovakva situacija na tržištu remonta…

Volio bih da sam ja u pravu, ali poštujem i Vaše mišljenje, bilo kako bilo idemo samo up to je najvažnije…

https://www.cruiseindustrynews.com/cruise-news/22392-marella-dream-drydocks-at-palumbo-shipyards.html

gdje mogu naći taj grafikon

Bio prije 2 dana u Rijeci pa prošao uz VL. To je čudo oni su puni kao šipak.Obzirom da sam iz tih krajeva rodom i prolazio sam kroz Martinščicu prošlih 50 godina i ne sjećam se da su tako puno brodova imali na vezu odnosno usidrenih ispred dokova.
Imam te papiriće i nadam se dobrom izvješću za F4 odnosno F1. Zato molim one koji u to ne vjeruju da me malo počaste da mogu malo podebljati poziciju u u svom portfelju.

https://www.labin.com/vijesti/tajanstveni-spijunski-brod-prosao-ispred-rapca-69553

Pa traži Lenca gdje bi drugdje išao 🙂

@Daver1964 bit će grafikon al tad će biti kasno 🙂

New Report

Close