VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Talijani jesu dali ponudu po 9.26 ali po kojoj su ga cijeni platitili to samo oni znaju jer kako to biva u nasoj drzavi.Moras platit objavu prospekta,platiti HANFU,dati Savoricima pare a vjerujem samo nagadjam nesto i ispod stola Tankerskoj .To su moje pretpostavke i nisu nikakvi nagovoranac na kupnju ili prodaju dionica Lenca

ode i Galeb
https://www.vecernji.hr/vijesti/najpovoljniju-ponudu-za-obnovu-broda-galeb-dao-kraljevicki-dalmont-1357217

Galeb ode… sretno mu bilo…. Bruce Heezen dođe, i njemu sretno.
I vama na bidu sretno, i onima na sku isto, a ja se u očekivanju daljnjih vijesti odoh zabavljati negdje drugdje.
🙂

Ako Lenac na tom poslu nemoze zaraditi onda mu takav niti treba.U ovom trenutku posla je i previse sto se buducnosti tj outlook tice za sljedecu godinu jos izgleda svjetlije nego ova pa kako kome pase.


umjesto da se cijena dionice nakon još jednog lošeg FI vrati na početnih 5 kn, danas sindikat cijenu napuca dodatnih +3,5% na 7,5 kn?? što će ovdje biti plača kad krene korekcija na burzama..

i ja gledam i mislim to isto

Cinjenica je da je bolje ne imati projekt nego raditi sa minusom. Toliko o Galebu.
VLEN ima posla ko u prici a to je prvi uvjet da nesto i zaradis. Toliko od pogledima na dokove.
Da, treba stvari optimizirat, naci dobar strucni kadar i dobro ga platit, no to su osnove dobrog poslovanja.Cinjenica je da VLEN konstantno dobija poslovne od Amera te su sve prilike da ce toga biti jos a kad uleti veliki Amer ovi sta kukaju zasto nije 5 ce kupovat i po 10. (pretpostavka)
I zasad se talijani ponasaju kao dobri vlasnici, paze na troskove te ne izvlace lovu (barem ne na nama vidljiv nacin) kako su mnogi pesimisti na pocetku pretpostavili da ce biti.
Poslovanje ove firme po meni ide u dobrom smjeru i to je najbitnije.

Sve izreceno nije nagovor na kupovinu ili prodaju dionica nego osobno izreceno misljenje na temelju javno dostupnih podataka.


umjesto da se cijena dionice nakon još jednog lošeg FI vrati na početnih 5 kn, danas sindikat cijenu napuca dodatnih +3,5% na 7,5 kn?? što će ovdje biti plača kad krene korekcija na burzama..

Ako ovo vama sa nekom predvidljivom perspektivom vrijedi 5 kn, koliko bi trebala biti cijena npr. DDJH ?? …-10 KN



umjesto da se cijena dionice nakon još jednog lošeg FI vrati na početnih 5 kn, danas sindikat cijenu napuca dodatnih +3,5% na 7,5 kn?? što će ovdje biti plača kad krene korekcija na burzama..

Ako ovo vama sa nekom predvidljivom perspektivom vrijedi 5 kn, koliko bi trebala biti cijena npr. DDJH ?? …-10 KN
[/quote]

0 kuna


umjesto da se cijena dionice nakon još jednog lošeg FI vrati na početnih 5 kn, danas sindikat cijenu napuca dodatnih +3,5% na 7,5 kn?? što će ovdje biti plača kad krene korekcija na burzama..

ma zamisli ti to a 🙂



Fino, fino… ma ovdje nema frke ako je talijanima bilo dobro preko 10 kn i placali one koji su htjeli izaci preko 9,50kn onda sve ispod je bolji ulaz od talijana :)))

1. neistina: talijani nisu kupovali preko 10 kn
2. neistina: talijani su dali JP po 9,26 kn a ne preko 9,50 kn kako ti tvrdis!
[/quote]

A cuj koliko ja pratim kupovali su i iznad … a sad par lipa gore/dolje apsolutno svejedno 🙂




Fino, fino… ma ovdje nema frke ako je talijanima bilo dobro preko 10 kn i placali one koji su htjeli izaci preko 9,50kn onda sve ispod je bolji ulaz od talijana :)))

1. neistina: talijani nisu kupovali preko 10 kn
2. neistina: talijani su dali JP po 9,26 kn a ne preko 9,50 kn kako ti tvrdis!
[/quote]

A cuj koliko ja pratim kupovali su i iznad … a sad par lipa gore/dolje apsolutno svejedno 🙂
[/quote]

da su kupovali iznad, onda bi svima morali dati JP ponudu po toj cijeni….tako da….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Šteta, nema više po 5,6,7 kn, ništa dokupi će se po 8+ kn, ima i bit će posla ovdje puno većeg od Galeba… Dalmontu neka je sa srećom..


Šteta, nema više po 5,6,7 kn,

bit će, sasvim sigurno
samo treba biti strpljiv

@tovarish
po koliko bude? da znam…

Traže se novi radnici bit će posla

https://www.posao.hr/trazeni-izraz/viktor-lenac/

New Report

Close