VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da vam je najbolje i najeftinije pitanja o ugovorima i ostalim detaljima pitat na glavnoj skupstini gdje bi oni trebalo odgovorit na takva pitanja.

Ignore : renči

Očito su lokalni propangadisti zadovoljni s cijenom i firma je fer vrednovana. A sad jel 9 zapeta 2 ili zapeta tri, to ionako nije bitno kad se svaki dan tuku milioni, avioni.

Ovdje nema produžetaka, penala ni VAR-a.

Onima koji su rezirali sve odgovara da se siri atmosfera “poslije ponude potop, sad ili nikad, burek u ruci golub na grani” itd.
Svakako je za cijenu dionice bolje da sto vise malih proda.

Filozofe su oduvijek mučila pitanja bitka, etike, kauzalnosti itd. Dr. Ivo je to sve riješio s "Idemo dalje!" On je najveći mislioc ikad.

Ovdje je sve mutnije i mutnije,ali tko zna mozda se razbistri kroz godinu dana.

get rich or die tryin'

Mene baš zanima tko će prodat za 9,26. Još nedavno bila 14,15,16 kn i nisu prodavali a sad da prodaju po ovoj smiješnoj cijeni. Meni ne pada na pamet.

Oni koji sad prodaju po 9,15…… a takvih će očito do kraja ponude biti sve više.

Na kupnji ostali samo veći nalozi, a i to se prorijedilo. Nešto ne sluti na dobro

Meni je i dalje apsolutno nejasno zasto je TNPL prodala svoj udio za 9 i nesto, ako je realno ocekivati da si je taj novac mogla izvuci kroz dividendu za realno 7 godina, i i dalje biti u vlasnistvu, mene ova cifra koja se nudi apsolutno ne zanima, a sto ce na kraju svega biti vidjet cemo, ne moram ovo prodavati, nije mi prisa, a i necu bez minimalno 15 kuna po dionici

Bas ste smijesni vi koji sada spominjete očekivane cifre od 14/15/16+kn po dionici, a milijuni komada nedavno prošli po 9, od kojih smo svi mi mogli ugrabiti koliko god smo htjeli (neki od nas i poprilične količine od 3xxxx/5xxxx/7xxxx i vise komada).
Naravno da će te cifre jednog dana svakako biti u dosegu, ali do tada ce puno vode proteći ispod mosta. Realnost je takva kakva jest.
Oni koji imaju neku siću mogu na nju zaboraviti na par godina, ali oni mali kojima je dobar dio porftelja baziran na ovome čisto sumnjam da ce, poznavajući klimu i situaciju na ZSE, biti toliko uvjereni u garantiranu isplativost svojeg ulaganja da će se u potpunosti prepustiti tijeku zbivanja i cekati “otkljucavanje vrijednosti” ili slično.

stvarno bi bila fora da se mirovinci sad postave na 10 kn i da sakupe dionice od nas malih i zahebu ribara Palunka. Ali oni uvijek pogoduju velikima, oni su superhik a ne robin hood.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik


Bas ste smijesni vi koji sada spominjete očekivane cifre od 14/15/16+kn po dionici, a milijuni komada nedavno prošli po 9, od kojih smo svi mi mogli ugrabiti koliko god smo htjeli (neki od nas i poprilične količine od 3xxxx/5xxxx/7xxxx i vise komada).
Naravno da će te cifre jednog dana svakako biti u dosegu, ali do tada ce puno vode proteći ispod mosta. Realnost je takva kakva jest.
Oni koji imaju neku siću mogu na nju zaboraviti na par godina, ali oni mali kojima je dobar dio porftelja baziran na ovome čisto sumnjam da ce, poznavajući klimu i situaciju na ZSE, biti toliko uvjereni u garantiranu isplativost svojeg ulaganja da će se u potpunosti prepustiti tijeku zbivanja i cekati "otkljucavanje vrijednosti" ili slično.

Ja sam ranije ovdne kupio VLEN i bez kesa sam, a ostale dionice bih prodavao i kupovao VLEN jedino ako bi stavarno pao na recimo 6, s obzirom gdje trguje ne bi me iznenadilo niti da dodje na 0,60, a niti na 26, jedino sto znam da ovdje vise ne ulazem ni lipe, a ovo sto imam nek se kiseli



Bas ste smijesni vi koji sada spominjete očekivane cifre od 14/15/16+kn po dionici, a milijuni komada nedavno prošli po 9, od kojih smo svi mi mogli ugrabiti koliko god smo htjeli (neki od nas i poprilične količine od 3xxxx/5xxxx/7xxxx i vise komada).
Naravno da će te cifre jednog dana svakako biti u dosegu, ali do tada ce puno vode proteći ispod mosta. Realnost je takva kakva jest.
Oni koji imaju neku siću mogu na nju zaboraviti na par godina, ali oni mali kojima je dobar dio porftelja baziran na ovome čisto sumnjam da ce, poznavajući klimu i situaciju na ZSE, biti toliko uvjereni u garantiranu isplativost svojeg ulaganja da će se u potpunosti prepustiti tijeku zbivanja i cekati "otkljucavanje vrijednosti" ili slično.

Ja sam ranije ovdne kupio VLEN i bez kesa sam, a ostale dionice bih prodavao i kupovao VLEN jedino ako bi stavarno pao na recimo 6, s obzirom gdje trguje ne bi me iznenadilo niti da dodje na 0,60, a niti na 26, jedino sto znam da ovdje vise ne ulazem ni lipe, a ovo sto imam nek se kiseli
[/quote]

A ako padne na 6 zapeta 20?

SREDIŠNJE KLIRNIŠKO DEPOZITARNO DRUŠTVO

OBAVIJEST O OBJAVI PONUDE ZA PREUZIMANJE DIONIČKOG DRUŠTVA

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

I meni upravo stigla obavijest…….i nasao jednu zanimljivu rečenicu.

“Dionice mozete povuci iz pohrane dostavom naloga KA-POP do isteka roka vazenja ponude, ili ako ponuditelja ne plati dionice u roku za plaćanje (da li se ovo ikad u praksi desilo ili bi bio prvi put?), te u slučaju konkurentske ponude za preuzimanje.”

Sada je očito zašto nije bilo kvoruma na GS.

New Report

Close