VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima neko TA ? Da vodimo kuda cemo..

Tko hoće preuzeti neka odreši kesu.
Prošlo je vrijeme priča.
Sve ispod book value za firmu koja posluje pozitivno je smijurija.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Nadimo se onda na sredini.
Ja svoje dajem za 17,50 kn. 🙂


Tko hoće preuzeti neka odreši kesu.
Prošlo je vrijeme priča.
Sve ispod book value za firmu koja posluje pozitivno je smijurija.

obzirom da izgleda da ovdje ide preuzimanje, BV je naravno i te kako bitan. koliki je točno kod vlen?

@spanac

Procijenjeni BV VLEN je trenutno (nakon izvješća za 1Q 2018, a računajuća 4 kvartala, odnosno 12 trgovinskih mjesci – TTM) je 14,30 kn.

BV nakon godišnjeg izvješća za 2017 bio je 14,70 kn

Svi podaci su javno dostupni na URL:

https://www.mojedionice.com/dionica/VLEN-R-B

(hope it helps)


zanimljiv kupac sa 9000 komada na 11 kn

– lažnjak ili se povukao u ilegalu.
– slijedeći zanimljivi kupci su na 9kn.
– tu negdje vas i ja čekam.

– I love this game.
Pozdrav !

Na mojoj gledalici na Vlenu oznaka za blokadu trgovanja ???
Na ZSE nema nikakve obavijesti.

Ima danas zanimljivih kupaca i prodavača sa po jednom dionicom. Natukli 20,20 kuna prometa. Manipulacija tržišta. Valjda je to kažnjivo, ali nema tko odraditi.

@zločesti
nema blokade, bila je samo dražba uravnoteženja jer je netko prodao 1 (jednu) dionicu po 10,60 kn što je bilo -10% ispod zadnje jučer. valjda je nekom trebalo za mali burek u mlinaru

Zato jer je bila jedna transakcija na 11.60 pa iduća na 10.60.
Obje po 1 dionica. Presmiješno.
Ako je bilo blokade, ne znam, nisam vidio.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Nije nikakva manipulacija nego je naprosto preveliki spread.
Ma, neka istražuju, ako nemaju pametnija posla.
P.S.
Nisam ni stjecao ni otpuštao danas.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Nije nikakva manipulacija nego je naprosto preveliki spread.

netko je prodao jednu dionicu za 10, 60 kn. kad uračuna provizije, koliko mu je ostalo? nego što je to nego manipulacija!

New Report

Close