VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Dobro, sad je barem "sigurno" da nitko nece prodavat dionice Talijanima prije skupstine 🙂

Naravno da nije sigurno…..ja ću im prvi prodati svoju pozamašnu količinu ako ponude 1.5-2kn iznad svoje (dosadašnje) cijene stjecanja……
[/quote]
1,5 do 2 kn?!
Ta dionica je već bila jednom prebacila 14, 15 kn
I vi ćete ovaj bonbon prepustiti za tričavih 15-20% zarade?!
[/quote]

15 ili 20 posto nipošto nije tričavo, pogotov na veće iznose, i pogotovi pri ovakvoj burzi.

maherima sotavljam 50 ili 100 posto, ja buregdzija sam zadovoljan sa 15 do 20 posto.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

1,5 do 2 kn?!
Ta dionica je već bila jednom prebacila 14, 15 kn
I vi ćete ovaj bonbon prepustiti za tričavih 15-20% zarade?!

Uopce ce me zanima koliko je nekad bila. Mogla je biti i 100kn sto se mene tice.
Sad kad ja imam pozamasnu količinu koju sam uspio nagomilati na 9kn, meni je dovoljno za 3 zivota da to uvalim većinskom 20% skuplje.
Mozda vi imate vece apetite, mladi ste i volite čekati unedogled…….i to je OK……
Ja sam svoje na ovoj ZSE odčekao u zadnjih 10-tak godina i na kraju sam snaga (i zivaca)…….

A ako ponuda bude tako izdasna da za koji tjedan opet vidimo 14-15kn, ja svima ovdje (aktivnim na ovoj temi) uplacujem 7-dnevni paket na Jadranu po izboru……:)


1,5 do 2 kn?!
Ta dionica je već bila jednom prebacila 14, 15 kn
I vi ćete ovaj bonbon prepustiti za tričavih 15-20% zarade?!

Uopce ce me zanima koliko je nekad bila. Mogla je biti i 100kn sto se mene tice.
Sad kad ja imam pozamasnu količinu koju sam uspio nagomilati na 9kn, meni je dovoljno za 3 zivota da to uvalim većinskom 20% skuplje.
Mozda vi imate vece apetite, mladi ste i volite čekati unedogled…….i to je OK……
Ja sam svoje na ovoj ZSE odčekao u zadnjih 10-tak godina i na kraju sam snaga (i zivaca)…….

A ako ponuda bude tako izdasna da za koji tjedan opet vidimo 14-15kn, ja svima ovdje (aktivnim na ovoj temi) uplacujem 7-dnevni paket na Jadranu po izboru……:)
[/quote]

Hahha, pazi sta pišeš, jer mi se čini da bi sljedeće ljeto se mogao baš isprsiti onda

Tko zna, možda se već danas počisti ovo malo što još ima ispod 10 kn?

Ignore: KressoM, delux

Kolega kvart, imate vi hotele na jadranu?


Kolega kvart, imate vi hotele na jadranu?

Imao JDRN, a i HMST (sve do danas), ako na to mislite……:)

Po meni je vrlo cudno da se cijena uopce mice s mrtve tocke, imajuci u vidu kakvo je trziste.
Imam Vlen, poprilicno.

Filozofe su oduvijek mučila pitanja bitka, etike, kauzalnosti itd. Dr. Ivo je to sve riješio s "Idemo dalje!" On je najveći mislioc ikad.

Kolega kvart, mislio sam na to gdje cete nas sve smjestiti ima nas jako puno….

Kako se ne miče……vec smo na 9,75, a do jučer / ili prekjučer se jos moglo čistiti 3000kom po 9,35…..

Kolega Pongo……ostajem pri svemu rečenom ako ponuda bude izmedju 14-15kn (wishful thinking), jer onda tak i tak idem na godisnji do kraja zivota……:)

Evo čisto radi kolege kvart99, i ja sam na temi samo rijetko kada komentiram 🙂

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

HahHa…. Moglo bi se nas takvih skupiti!

Imaaaaa naaas 😊

beti

I ja sam tu,
ali u znak solidarnosti,ako bude ponuda na ciframa o kojima neki ovdje sanjaju, sam cu sebi platiti odmor gdje kvart odvede ostale kolege…

Rastimo zajedno...

Bwahaha koliko nas je, mogli bi mi talijanima poslati ponudu za preuzimanje, po 9 kn, naravno 😉

New Report

Close