VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto bi prodali po 9,50 na burzi kad mogu po 9 van burze. Sasvim logično. Objašnjava stanje u Uljaniku, nisam to očekivala od Tankerske.


Nakupio se bid nesto pa nije islo po planiranoj cijeni bez prosipanja drugima. Zato OTC.
Povucimo zakljucke.

Kakvo prosipanje, pa Tankerska i Uljanik su prije rasprodaje imale 70%. Misliš da kupac želi 100%? Očekujemo squeeze out?

Mirovinci usli!!!
Ali na manjim postocima.
Ostaje pitanje tko je skrbnicki.
Medjutim ovo je sad puno ljepsa prica.
Uuuuufff!!!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ooooo….
Tko bi rekao da ćemo postati fondovska dionica.

ovo je garant opstojnost da nas ne delistiraju

Eto.
Trebalo je samo vjere i strpljenja.

Eto. Bit ce sve dobro.
A glavni je nadam se netko iz biznisa.
Upravu svakako zadrzati i podrzati.
Idemo dalje!!!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ogromne količine su kupljene..idemo dalje


Mirovinci usli!!!
Ali na manjim postocima.
Ostaje pitanje tko je skrbnicki.

A neš ti sreće s mirovincima… Nakon afere s Agrokorom tj. “ulaganja” mirovinaca u Ledo, Zvijezdu, Jamnicu itd. gdje su popušili stotine milijuna kuna, njihov ulazak u neku dionicu prije je znak za oprez nego za kupnju.

Ignore: KressoM, delux

Mirovinac ulazi, lijepo….

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.

Mene odnijelo. Ali nikad ne bih prodao da uljanik, tankerska još nisu riješili svoje… ali mislim da je najgora neizvjesnost iza ove dionice.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ako su vam mirovinci putokaz za ulaganje, loše ćete proći! pa oni su na todeks perjanicama spržili preko milijardu kuna!

p.s. uljanik i tankerska nisu završili s izlaskom pa je svaka kupnja iznad 10 kn i dalje rizična jer će vjerojatno još biti kipanja po 9,25 kn

Slabo je sve to………. mali je to pomak cijene
A riješeni smo nedoumica oko delistiranja, istiskivanja i čega sve ne…..
No, kako na Burzi, tako i na Vlenu. Mršava vremena.

Samo polako…
10ak% na malom volumenu sugerira da će na većem biti nešto sasvim drugo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

@zločesta

ovdje je jedina nepoznanica kako će se riješiti paketi do kraja… sve drugo je jasno. Odlična perspektiva.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close