VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sadašnjost dobra, budućnost neizvjesna! Zato i jest ova cijena. Nema ugovora za 2018 i dalje. Kauboji Ameri su im spasili prošlu godinu.

točno tako

Tocno tako, da.
Medjutim, Sesta flota ne ide nigdje, a BWTS stize. Plus sto ce se ulaganja u tehnologiju isplacivati u godinama.koje dolaze.
Najbolje vodjena firma na ZSE.
Kulturno i efikasno.
Tu nema zbora.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Hm, vidim da svi vrtite istu priču oko rezultata i slično. Ja mislim da cijena ne ide gore zbog nekih drugih razloga. Trebalo bi ustanoviti tko točno prodaje. Mislim da bi taj podatak mogao biti vrijedan za kreiranje jednog ili vise scenarija sto se zapravo dogadja.

Tocno. Rezultati su tu i ocekivanja su tu.
A cijena ne ide nikud dok se ne rascisti Agrokor, stanje na trzistu te Uljanik.
Prosto ko pasulj.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

ova prica oko Lenca me jako podsjeca na Adpl prije 3 godine kad je Revoz prodao u dijelovima svoj udio i tada je cijena Adpl bila oko 85 kn


Hm, vidim da svi vrtite istu priču oko rezultata i slično. Ja mislim da cijena ne ide gore zbog nekih drugih razloga. Trebalo bi ustanoviti tko točno prodaje. Mislim da bi taj podatak mogao biti vrijedan za kreiranje jednog ili vise scenarija sto se zapravo dogadja.

Na službenim stranicama bila je objavljivana knjiga dioničara koja se redovito ažurirala, međutim izgleda da je Lenac odustao od objavljivanja tog podatka…

Nikada ne vjeruj ženi koja laže!

I ne znamo da li je to slučajno………..

Objavili su za 31.01.2018.
File je doduše maknut.
Vjerovatno će i za ovaj mjesec.
Pričekajmo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ja ne kužim, pa kaj je toliki problem otići u SKDD ili kupiti dva CD-a ili što treba?

Ja nisam dioničar pa ni ne mogu do podataka, al ovdje ljudi se kockaju, a problem je potrošiti 100 ili 150 kuna da si smanje rizik?? Nevjerojatno.

jel gotov iskrcaj na 11,50 kn?
konačno imamo konsenzus da je dobro FI i da možemo dalje?
vidjeti ćemo u danima koji slijede… za danas, dobro guramo



Očito Biliš Mario i dalje prodaje.

Sada po mojoj računici ima manje od 25 000 komada.

Danas sam dokupio.

Lp

Ako rasprodaja nije završila, onda smo pri kraju.

Lp

[/quote]
Pretpostavljam da bi ova prodaja mogla biti ostatak kolege od gore. Ovi gornji postovi su od prije 2 tjedna.

Vauvau
Ne radi se o 125 kn.
Radi se o lijepoj praksi koju treba nastaviti.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close