VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da je bidovanje zavrsilo.
Stekli su se i matematicki uvjeti za ulazak u Crobex krajem treceg mjeseca.
Ako nista postat ce vidljivije.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Rivp , cijena 42 divka 0.90 lipa
Vlen, cijena 11.50 divka po meni minimalno 1.


Rivp , cijena 42 divka 0.90 lipa
Vlen, cijena 11.50 divka po meni minimalno 1.

kakve veze imaju te 2 firme jedna s drugom?!?

Govorim o cijeni i dividendi

Imamo malu promjenu u top 10.

I malo veću.
Tankerska plovidba je valjda prodala 40 000 komada. — Moje dionice

I svakom slučaju zanimljivo. Mislim da nas čeka veća vlasnicka pretumbacija, al nisam siguran da će manjinski dioničari biti sretni zbog toga.

Ne znam, ali pak mislim da ne, bar zasad.
Za onih 24.99% jos nema obavijesti o vlasnickim pravima. Stoga je razumno za zakljuciti da se radi o zalogu ili necem slicnom. S tim da zalogoprimac nije htio primiti 25% da ne udje u obvezu ako se reisplata izjalovi.
Izgleda da je i Tankerskoj potrebna lova.
Ima li itko likvidan u ovoj drzavi?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Jucer je poklopljeno par vecih naloga na 11.xx. Vjerovatno su bili izlozeni zbog spekulacije s Uljanikom, s obzirom na cinjenicu da se data room zatvara osmog ozujka.
Bas me zanima tko ce sve dati ponudu.
Osobno bih najvise volio vidjeti Damen.
Iz vise razloga.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

V.L.

Izvezli oružja za 200 mil.eura….

Dio od tog se odnosi i na lenac

…..SAD će i dalje ostati najveći kupac hrvatskog oružja i usluga jer je manjak nadoknadilo Remontno brodogradilište Viktor Lenac … iz Rijeke koji je završilo veliki remont zapovjednog broda američke 6 flote USS Mount Whitney vrijedno oko 32 milijuna dolara…..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Netko ovdje čisti sve naloge iznad 11 Kn. Ovo Tankerska izlazi?

tako je ovo Tankerska izlazi a sad ce i spekulanti koji sa pravom ocekuju daljnji pad cijene ovo nema veze sa poslovanjem iste

Nakon ulaska VLEN-a u CROBEX, a prije toga teški dropdown cijene (koji je trenutno na djelu)…oporavak VLEN će biti brz, a i CROBEX će brže rasti s takvim raspletom događaja.

Žalosno je da itko prodaje dionicu koja ti je P/E = 6 (sad već i bliže P/E=5) radi siće koju će time dobiti.
Nevjerojatno je što rade!!!

Osobno ulazim i dalje u VLEN…malo po malo…

P.S. Ovo nije poziv za kupnju/prodaju, nego isključivo moje osobno mišljenje.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Što je sad ovo,zašto je ovdje rasprodaja ???


Nakon ulaska VLEN-a u CROBEX, a prije toga teški dropdown cijene (koji je trenutno na djelu)…oporavak VLEN će biti brz

maštati nije baš korisno, ali je barem ugodno dok traje

New Report

Close