VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jest, pravomoćno je postalo 13. rujna rješenje o stečaju????, ali
je tek 3.10. došlo do suca koji je rješavao žalbu, a što je sa žalbom bilo tj što je riješeno još nitko nije ovdje naveo

ali ako su takav info dobili od suda 22.10. vjerojatno je odbijena zalba?


Upravo tako.To je ionako bilo ocekivano.
Pozdrav


jest, pravomoćno je postalo 13. rujna rješenje o stečaju????, ali
je tek 3.10. došlo do suca koji je rješavao žalbu, a što je sa žalbom bilo tj što je riješeno još nitko nije ovdje naveo

ali ako su takav info dobili od suda 22.10. vjerojatno je odbijena zalba?

ako je rješenje pravomoćno, jasno je da je žalba odbijena….bojim se da je ovdje vrlo brzo GAME OVER

Bit će čudo ako će itko nudit i 0,01 lp tik prije isteka roka za prestanak uvrštenja.

evo ja nudim 10 lipa

slijedi nam precesija


evo ja nudim 10 lipa

Lijepo od tebe……inače, milodari pripadaju na neko drugo mjesto. [emo_smijeh]

neki dan sam nudio cca 8 i pol puta više pa nitko nije htio prodati, danas vidim mijenjaju mišljenje, al je malo kasno 😀

kvart, ova situacija je žalosna a ja sam sa 98% in tako da se moram malo zafrkavat inače bi bilo neizdrživo…

kolege će reći da sam bankrotirao davno samo da si nisam htio priznat i moguće su u pravu, danas cu si priznat

slijedi nam precesija

Neko bi rekao odlična prilika za dokup

ajmo malo sada o činjenicama : 1 . VLDS-u je pokrenut stečaj i traži se tj odobreno je delistiranje sa burze u 1 mj/2012 godnie , zašto je u istom trenu odobrena dokapitalizacija VABE ? ovim putem želim samo čuti mišljenja , ovo nije nagovor na ništa već bi volio da mi netko da svoje misljenje.


ajmo malo sada o činjenicama : 1 . VLDS-u je pokrenut stečaj i traži se tj odobreno je delistiranje sa burze u 1 mj/2012 godnie , zašto je u istom trenu odobrena dokapitalizacija VABE ? ovim putem želim samo čuti mišljenja , ovo nije nagovor na ništa već bi volio da mi netko da svoje misljenje.

Sto su decki iz geneze code of silence…dok se ne skupe novci?!


ajmo malo sada o činjenicama : 1 . VLDS-u je pokrenut stečaj i traži se tj odobreno je delistiranje sa burze u 1 mj/2012 godnie , zašto je u istom trenu odobrena dokapitalizacija VABE ? ovim putem želim samo čuti mišljenja , ovo nije nagovor na ništa već bi volio da mi netko da svoje misljenje.

Zato jer je izgleda i Vaba u banani i treba nuzno dokapitalizaciju.
Pozdrav



ajmo malo sada o činjenicama : 1 . VLDS-u je pokrenut stečaj i traži se tj odobreno je delistiranje sa burze u 1 mj/2012 godnie , zašto je u istom trenu odobrena dokapitalizacija VABE ? ovim putem želim samo čuti mišljenja , ovo nije nagovor na ništa već bi volio da mi netko da svoje misljenje.

Zato jer je izgleda i Vaba u banani i treba nuzno dokapitalizaciju.
Pozdrav
[/quote]
Ali vrlo jke zanimljiva ta odluka o dokapitalizaciji Vabe, a istovremeno i ove zgode s VLDS. Geneza je ovdje ulupala velike novce i sumnjam da će baš tako lako dići ruke od svega. Kako bilo, ja sam ovdje za sada izgubio lijepe novce i ne pada mi na pamet prodavati po ovim lipama da bi išćupao koju tisućicu, vjerojatno ću dionice zadržati(morati)i nakon delistiranja, ostaje da vidimo kolika je stečajna masa, kolika su potraživanja vjerovnika, ako je doista Validusu žalba odbijena. S novcima uloženima ovdje sam se oprostio tj. nisam htio prodati niti po 1,80, sada nema teorije, ali svejedno mislim da ovdje nije game over.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima




ajmo malo sada o činjenicama : 1 . VLDS-u je pokrenut stečaj i traži se tj odobreno je delistiranje sa burze u 1 mj/2012 godnie , zašto je u istom trenu odobrena dokapitalizacija VABE ? ovim putem želim samo čuti mišljenja , ovo nije nagovor na ništa već bi volio da mi netko da svoje misljenje.

Zato jer je izgleda i Vaba u banani i treba nuzno dokapitalizaciju.
Pozdrav
[/quote]
Ali vrlo jke zanimljiva ta odluka o dokapitalizaciji Vabe, a istovremeno i ove zgode s VLDS. Geneza je ovdje ulupala velike novce i sumnjam da će baš tako lako dići ruke od svega. Kako bilo, ja sam ovdje za sada izgubio lijepe novce i ne pada mi na pamet prodavati po ovim lipama da bi išćupao koju tisućicu, vjerojatno ću dionice zadržati(morati)i nakon delistiranja, ostaje da vidimo kolika je stečajna masa, kolika su potraživanja vjerovnika, ako je doista Validusu žalba odbijena. S novcima uloženima ovdje sam se oprostio tj. nisam htio prodati niti po 1,80, sada nema teorije, ali svejedno mislim da ovdje nije game over.
[/quote]
Da ne odgovaram svima na p.m-ove napisaću svoja saznanja, a i postala su službena, tako da se više nema šta tajiti.
Žalba je odbijena, presuda je pravomoćna i tu je game over. Sutra je ispitno ročište te će se znati i potraživanja vjerovnika (iako se nikada naplatiti neće)i to će biti zadnja kap koja preljeva čašu.
Što se vabe tiče, ona nema izbora, ući će u okrupljivanje malih banaka, ali neće u stečaj. Ostale firme, gdje je validus većinski vlasnik, vjerovatno će tijekom 2013. isto završiti u stečaju. O rasprodaji validusove imovine još neznam ništa…..ali toliko su opterećene dugovanjima, da će se teško prodati i za sitan novac.
Moj gubitak je veći od milje kuna, ali za njega sam samo ja kriv.
I na kraju kao što sam obećao kolegi bisakovu, vrijeme je da se ispričam….nadam se da će ispriku prihvatiti. Moje isprike i ostalim kolegama, koje sam znao izvrijeđati na ovom topicu.
Ovo je ujedno i moj zadnji post na validusu, jer nevidim daljnju svrhu pisanja, pošto Geneza izlazi iz svih firmi, sve ostaje na stečajnom upravitelju, ali nemam više ni volje ni želje zvati ga.
Pozdrav svima

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.





ajmo malo sada o činjenicama : 1 . VLDS-u je pokrenut stečaj i traži se tj odobreno je delistiranje sa burze u 1 mj/2012 godnie , zašto je u istom trenu odobrena dokapitalizacija VABE ? ovim putem želim samo čuti mišljenja , ovo nije nagovor na ništa već bi volio da mi netko da svoje misljenje.

Zato jer je izgleda i Vaba u banani i treba nuzno dokapitalizaciju.
Pozdrav
[/quote]
Ali vrlo jke zanimljiva ta odluka o dokapitalizaciji Vabe, a istovremeno i ove zgode s VLDS. Geneza je ovdje ulupala velike novce i sumnjam da će baš tako lako dići ruke od svega. Kako bilo, ja sam ovdje za sada izgubio lijepe novce i ne pada mi na pamet prodavati po ovim lipama da bi išćupao koju tisućicu, vjerojatno ću dionice zadržati(morati)i nakon delistiranja, ostaje da vidimo kolika je stečajna masa, kolika su potraživanja vjerovnika, ako je doista Validusu žalba odbijena. S novcima uloženima ovdje sam se oprostio tj. nisam htio prodati niti po 1,80, sada nema teorije, ali svejedno mislim da ovdje nije game over.
[/quote]
Da ne odgovaram svima na p.m-ove napisaću svoja saznanja, a i postala su službena, tako da se više nema šta tajiti.
Žalba je odbijena, presuda je pravomoćna i tu je game over. Sutra je ispitno ročište te će se znati i potraživanja vjerovnika (iako se nikada naplatiti neće)i to će biti zadnja kap koja preljeva čašu.
Što se vabe tiče, ona nema izbora, ući će u okrupljivanje malih banaka, ali neće u stečaj. Ostale firme, gdje je validus većinski vlasnik, vjerovatno će tijekom 2013. isto završiti u stečaju. O rasprodaji validusove imovine još neznam ništa…..ali toliko su opterećene dugovanjima, da će se teško prodati i za sitan novac.
Moj gubitak je veći od milje kuna, ali za njega sam samo ja kriv.
I na kraju kao što sam obećao kolegi bisakovu, vrijeme je da se ispričam….nadam se da će ispriku prihvatiti. Moje isprike i ostalim kolegama, koje sam znao izvrijeđati na ovom topicu.
Ovo je ujedno i moj zadnji post na validusu, jer nevidim daljnju svrhu pisanja, pošto Geneza izlazi iz svih firmi, sve ostaje na stečajnom upravitelju, ali nemam više ni volje ni želje zvati ga.
Pozdrav svima
[/quote]
Ispriku prihvacam i izrazavam zaljenje sto Vam se ovo dogodilo.
No Vi ste snazna licnost i uvjeren sam da cete se brzo oporaviti.

Daj ne traćajte Varaždinsku banku kakav stećaj

. U provedenoj dubinskoj analizi poslovanja Vaba banke, kaže, nije bilo većih iznenađenja. “Radi se o dobroj regionalnoj banci s jakom depozitnom bazom koja ima vrlo kvalitetne kadrove.

Alternative FGS nudi 50 milijuna kuna za Vaba banku

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ima li kakve šanse da Validus u stečaju nastavi raditi?

New Report

Close