VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel vrijeme da se pohvalimo ko je koliko ispušio? 🙂

slijedi nam precesija


Neko vam zeli uvaliti dionice jos dok stigne, pa stoga opet golemi nalozi na bidu……naravno, tamo gdje ga ne mogu poklopiti prije nove negativne blokade…… [lol]

Jesi siguran…..
[cool]


Ako se ne varam proces delistiranja traje tri mjeseca, do tada sud u zagrebu mora donijeti odluku o žalbi VLDS. Ukoliko se žalba VLDS uvaži ova odluka stečajnog pada u vodu, ukoliko se ne uvaži onda je uvrštenje i tako i onako nebitno. Zbog čega je ovo stečajni tražio dok nije donesena odluka suda u Zg mi doista nije jasno, ukoliko to nije morao zakonski napraviti

Evo, pa ga pitaj: 098 407337
Pitaj ga i da li će se dalje moći trgovati na uređenom tržištu i kako.
LP

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Ako se ne varam proces delistiranja traje tri mjeseca, do tada sud u zagrebu mora donijeti odluku o žalbi VLDS. Ukoliko se žalba VLDS uvaži ova odluka stečajnog pada u vodu, ukoliko se ne uvaži onda je uvrštenje i tako i onako nebitno. Zbog čega je ovo stečajni tražio dok nije donesena odluka suda u Zg mi doista nije jasno, ukoliko to nije morao zakonski napraviti

Evo, pa ga pitaj: 098 407337
Pitaj ga i da li će se dalje moći trgovati na uređenom tržištu i kako.
LP
[/quote]
Zvao sam ZSE i rekli su mi otprilike tako, hvala nazvat ću ga

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Ako se ne varam proces delistiranja traje tri mjeseca, do tada sud u zagrebu mora donijeti odluku o žalbi VLDS. Ukoliko se žalba VLDS uvaži ova odluka stečajnog pada u vodu, ukoliko se ne uvaži onda je uvrštenje i tako i onako nebitno. Zbog čega je ovo stečajni tražio dok nije donesena odluka suda u Zg mi doista nije jasno, ukoliko to nije morao zakonski napraviti

Evo, pa ga pitaj: 098 407337
Pitaj ga i da li će se dalje moći trgovati na uređenom tržištu i kako.
LP
[/quote]
Upavo sam se čuo,šaljem ti na pp

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@Mcinha
Samo nazovi. Redovan režim se plaća. Trenutno nitko nema ovlasti (a ni novca) da to plati. Tako je meni rekao.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@Mcinha
Ma, ne trudi se. I ja sam se čuo s njim i sa Ilijevskim.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@Mcinha

Ma, ne trudi se. I ja sam se čuo s njim i sa Ilijevskim.

ide u posebni režim trgovanja

Joka jedino ako je oglasnik za tebe poseban režim. Jasno piše da ide povlačenje s uvrštenja



@Mcinha

Samo nazovi. Redovan režim se plaća. Trenutno nitko nema ovlasti (a ni novca) da to plati. Tako je meni rekao.

A nešto mora reći… pa što vi ne skupite novac, vas nekolicina "dobro upućenih", obzirom da je nada u nekih "još toliko jaka"?

Dozvoljava se dizanje cijene 20% sa cca 150kn……svaka čast…… [lol]

EDIT – 120……. [lol] [lol]


Joka jedino ako je oglasnik za tebe poseban režim. Jasno piše da ide povlačenje s uvrštenja

Šta kažu na zse-u kada će je delistirati, da se može preko oglasnika kupovati?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Nema još ništa konkretno, samo da je zatjev primljen. No po meni je to gotova stvar, jer će sigurno biti prihvaćen.


Nema još ništa konkretno, samo da je zatjev primljen. No po meni je to gotova stvar, jer će sigurno biti prihvaćen.

Pa ovako…….zse će ubrzo donijeti rješenje, jer je zahtjev podnio izdavatelj (dan-dva) u rješenju će stajati da će se trgovina (redovan režim) odvijati još 3 mjeseca. VTS će se očitovati do sredine 10 mj. odnosno prije ispitnog ročišta u Varaždinu. Tada ćemo znati koliko (ja vjerovatno sve) smo ispušili ili će vratiti prvostupanjskom sudu.

Provjeriti na 01 4686-834

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Redovan režim s VLDS je još minimalno tri mjeseca. Odluka VTS-a idući mjesec. Ako odluka bude dobra po VLDS nema stečaja, a ni stečajnog upravitelja, pa se odluka o delistiranju povlači, ukoliko odluka VTS-a bude loša po VLDS, onda nije toliko niti bitno što će se s dionicom moći trgovati još cca 2 mjeseca. Opet mi nije jasno čemu ta odluka stečajnog kada će svejedno VLDS biti na burzi naredna tri mjeseca,a za VLDS je jedino bitna odluka VTS-a.

Apsolutno ništa se nije promjenilo od jučer do danas a cijena potonula u bezdan.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close