VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja bi rado… da ima njegovih cca 70.000-75.000 kom


Ako želiš kupovati guraj se na prvo mjesto.Nikoga se ne pušta.
Ali to i nije loše,jer bez guračine nema ni likvidnosti.

U VLDS će teći med i mlijeko!

[thumbsup]

ovdje sve stručnjaci sa minusima ko kuća. imam i ja minusčinu ali barem ne pričam budlaštine od jutra do mraka

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

sad bi rado upital onog ko je stopiral prodaju vabe, dal bi ju i danas stopiral



@Alabama

Nebi ti bio u koži sada!

Alabami je najveći problem što trenutno pada kiša pa se ne može toćat u moru ili lovit ribu …ali možda i napiše kakvu poruku baš zbog toga…..pozdrav Alabama i izdrži još par dana a onda tropske vrućine….

zanimljivo, kako se testira raspoloženje na bidu

ne postoji pravilo niti će postojat pravilo koje građani RH nisu u stanju izigrati [lol]




@Alabama

Nebi ti bio u koži sada!

Alabami je najveći problem što trenutno pada kiša pa se ne može toćat u moru ili lovit ribu …ali možda i napiše kakvu poruku baš zbog toga…..pozdrav Alabama i izdrži još par dana a onda tropske vrućine….

[/quote]
Poz. prijatelju. Vidiš kako se svi brinu o meni? (ili o sebi) Pa ja uopće nisam zabrinut……ništa novo nije Blaškovićeva napisala. A još u petak sam napisao da će to "maheri" srokati.
FI je za 2010…….prošlo je 7 mjeseci……..zašto vlds nije u stečaju?
Pozdravi svoje doma

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

jeftinije od eura…

slijedi nam precesija





@Alabama

Nebi ti bio u koži sada!

Alabami je najveći problem što trenutno pada kiša pa se ne može toćat u moru ili lovit ribu …ali možda i napiše kakvu poruku baš zbog toga…..pozdrav Alabama i izdrži još par dana a onda tropske vrućine….

[/quote]
Poz. prijatelju. Vidiš kako se svi brinu o meni? (ili o sebi) Pa ja uopće nisam zabrinut……ništa novo nije Blaškovićeva napisala. A još u petak sam napisao da će to "maheri" srokati.
FI je za 2010…….prošlo je 7 mjeseci……..zašto vlds nije u stečaju?
Pozdravi svoje doma
[/quote]

ne znam koja će utjeha biti to što nije u stečaju kad bude po 3 kune. znam da meni nije neka utjeha biti 70% u minusu a firma nije u stečaju

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

molim ask za popust … hvala… za razumnu količinu, plaćam dobranu proviziju… a možda se i raspištoljim pa greškom opićim po bidu… (godišnji prosjek ulaza/izlaza/ulaza/izlaza/ulaza…. mi je 7,15…)


molim ask za popust … hvala… za razumnu količinu, plaćam dobranu proviziju… a možda se i raspištoljim pa greškom opićim po bidu… (godišnji prosjek ulaza/izlaza/ulaza/izlaza/ulaza…. mi je 7,15…)

Pusti, neka je rokaju. Vidiš da je ni ja ne branim. Nije bez razloga FI napravljen bar 30% lošije od pravog stanja. Kupuj po sitno sa bida……..ne skidaj ask.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Uh godinu dana ulazit izlazit na ovoj dionici i ostat na pozitvnom teritoriju pa vi se i dobro držite zizi.



molim ask za popust … hvala… za razumnu količinu, plaćam dobranu proviziju… a možda se i raspištoljim pa greškom opićim po bidu… (godišnji prosjek ulaza/izlaza/ulaza/izlaza/ulaza…. mi je 7,15…)

Pusti, neka je rokaju. Vidiš da je ni ja ne branim. Nije bez razloga FI napravljen bar 30% lošije od pravog stanja. Kupuj po sitno sa bida……..ne skidaj ask.
[/quote]

ok… znamo više manje sve… moj javni komentar na FI za sada ne dam… jer trenutno imam para viška, pa mi (za mene) trenutno povoljan VLDS odgovara…

New Report

Close