VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni je zao sto su pojedinci izgubili dosta novaca,ali to nije moj problem. Mi koji kupujemo Validus,kupujemo ga za svoje novce i vasa odgovaranja od kupnje nemaju utjecaj na nase odluke. Ako cu izgubit onda cu izgubit svoje a ne fahrudinove,zizijeve ili necije novce. Tko se zadnji smije,najsladje se smije


800 komada i u blokadi smo….opet

a za ostatak ulagackog puka…
eno Vam 100.000 prvi na kupnji…
dakle dovoljno da se i kolega Alabama iskrca…
a dovoljno i za dio prvog i drugog najveceg
i?
ako vec toliko ne vrijedi…pa sto se ne iskrcaju oni na izvoru informacija?

mozes li se ti iskrcati ako je tvoj nalog na kupnji?

slijedi nam precesija

mozes….samom sebi…
a onda broker trlja ruke…
….

discover…jedno pitanje….
kakve to ima veze…
Ako aludiras da recimo ALABAMA ima nalog 100.000 na kupnji…
pa sto se njemu nebi mogao iskrcati netko na broju 1 ili 2?
ili netko sa manje?

daj se opameti…
netko je stavio preko 1,5 kn 2 skrivaca sa 18.000 i 100.000…
to znaci da se svatko tko misli da ce VLDS propasti moze u ovom trenu iskrcat…
ako imas vlds…ko te sprijecava da se iskrcas?
ja ga imam i ne dam ga….
namucio sam se na 1.02…
[lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Pa dragi dionicari Validusa pa bar ste do sada mogli shvatit da vecina ulagaca na ovom forumu zeli drugima propast.Najvise ih raduje tudji neuspjeh(valjda u nedostatku vlastitog uspjeha) ali to javno ne pokazuju vec se postavljaju i zastittnicki poput majke i oca puni savjeta, brige i opreza za Vas neuspjeh. Tako da sve napisano je vec vise puta vidjeno na drugim dionicama. Ne zamarajte se s time.Zelim da vam skinu stecaj i da dionica okrene u plus.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


netko je stavio preko 1,5 kn 2 skrivaca sa 18.000 i 100.000…

ma daj molim te, dobro znamo tko je stavio te naloge jer dobro zna da ga druga dvojica iz top10 neće poklopiti, a niti će sam sebe [bye]

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica

@zelco…
blok…blok…
[huh]

a ima i ispod g. Alabame nesto dionica zar ne…
pa sto se ne prodaje?
spasis sto se spasit da…a s obzirom da aludiras na Alabamu…
mogu samo rec svaka cast…
Kolega Vam svima daje priliku da se iskrcate…

Alabama na forumu pise o VLDS ali za razliku od nekih potkrepljuje sa svojim nalozima…
dakle
ALABAMA… [thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



netko je stavio preko 1,5 kn 2 skrivaca sa 18.000 i 100.000…

ma daj molim te, dobro znamo tko je stavio te naloge jer dobro zna da ga druga dvojica iz top10 neće poklopiti, a niti će sam sebe [bye]
[/quote]
Jučer ste se svi trudili da prestanem pisati……..ali evo samo jedan post……..neću više. Koliko se god vi trudili i ovdje pisali svega i svašta……..ne možete mi zabraniti da stavljam naloge i trgujem……a samo to je bitno…….da vidim kakvi ste na bojnom polju. Evo, svi možete izaći……raspalite [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.




netko je stavio preko 1,5 kn 2 skrivaca sa 18.000 i 100.000…

ma daj molim te, dobro znamo tko je stavio te naloge jer dobro zna da ga druga dvojica iz top10 neće poklopiti, a niti će sam sebe [bye]
[/quote]
Jučer ste se svi trudili da prestanem pisati……..ali evo samo jedan post……..neću više. Koliko se god vi trudili i ovdje pisali svega i svašta……..ne možete mi zabraniti da stavljam naloge i trgujem……a samo to je bitno…….da vidim kakvi ste na bojnom polju. Evo, svi možete izaći……raspalite [thumbsup]
[/quote]
SAMO kupuj vrijeme će pokazat da si u pravu….kad budeš imao 200000kom vjeruj mi da će strateški partner tebe kontaktirat za kupnju dionica.Neće oni to prodat za 2kn,oni samo piskaraju a strah je prevelik a stečaj po njima neizbježan-sad im nudiš priliku za izać [lol]


Meni je zao sto su pojedinci izgubili dosta novaca,ali to nije moj problem. Mi koji kupujemo Validus,kupujemo ga za svoje novce i vasa odgovaranja od kupnje nemaju utjecaj na nase odluke. Ako cu izgubit onda cu izgubit svoje a ne fahrudinove,zizijeve ili necije novce. Tko se zadnji smije,najsladje se smije

Kolega, u potpunosti se slažem s vama, a kolega Alabama…svaka čast, evo obojici čista stotka!!!


zizi
a zašto se ti svojski trudiš drukati protiv vlds a nemaš ga "navodno,niti ga želiš imati"
čovijek bi pomislio ma moram prodati haha ,odavno sam ja ogluvio o dobronamjernim postovima drugih forumaša
uvik si postavim kontra pitanje !

čemu služi ovaj forum? samo za istomišljenike tzv. Validus Cluba… ?
ako vi smatrate da sam ja druker, jer iznosim trenutno poznate činjenice, onda se pitam što li ste to vi… koji ste ovdje, a ne iznosite niti jednu za sada pozitivnu činjenicu u svezi VLDS-a…
btw: VIS d.d.
KAPITAL I REZERVE per 30.06.2012. god.
-7.094.499 Kn
http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/tromjesecno_izvjesce/1928/2012-07-31-17457_pdf.pdf
Lp



zizi
a zašto se ti svojski trudiš drukati protiv vlds a nemaš ga "navodno,niti ga želiš imati"
čovijek bi pomislio ma moram prodati haha ,odavno sam ja ogluvio o dobronamjernim postovima drugih forumaša
uvik si postavim kontra pitanje !

čemu služi ovaj forum? samo za istomišljenike tzv. Validus Cluba… ?
ako vi smatrate da sam ja druker, jer iznosim trenutno poznate činjenice, onda se pitam što li ste to vi… koji ste ovdje, a ne iznosite niti jednu za sada pozitivnu činjenicu u svezi VLDS-a…
btw: VIS d.d.
KAPITAL I REZERVE per 30.06.2012. god.
-7.094.499 Kn
http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/tromjesecno_izvjesce/1928/2012-07-31-17457_pdf.pdf
Lp
[/quote]
Ma, ne……služi uglavnom za pisanje gluposti za vrijeme radnog vremena…….jer i prodaja kamp prikolica koliko vidim ide slabo (pa imaš vremena za privatne stvari)
Ti druker? Ma kakvi….ni u ludilu. Pa linkaš i negativne i pozitivne stvari i FI-e vezano za vlds…..i Mirnu si linkao…….naravno
http://zse.hr/UserDocsImages/financ/MRNA-fin2012-2Q-NotREV-K-HR.pdf

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

pa jeste vi ikad bili tamo ,vjerujem da bi svatko platio 50000 eura da ima apartman na toj kokaciji,ja ćesto tssmo svratim i lovim ribu u proljeće i ujesen na pušku,a vjerojatno će to kupiti neki biznismen

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



zizi
a zašto se ti svojski trudiš drukati protiv vlds a nemaš ga "navodno,niti ga želiš imati"
čovijek bi pomislio ma moram prodati haha ,odavno sam ja ogluvio o dobronamjernim postovima drugih forumaša
uvik si postavim kontra pitanje !

čemu služi ovaj forum? samo za istomišljenike tzv. Validus Cluba… ?
ako vi smatrate da sam ja druker, jer iznosim trenutno poznate činjenice, onda se pitam što li ste to vi… koji ste ovdje, a ne iznosite niti jednu za sada pozitivnu činjenicu u svezi VLDS-a…
btw: VIS d.d.
KAPITAL I REZERVE per 30.06.2012. god.
-7.094.499 Kn
http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/tromjesecno_izvjesce/1928/2012-07-31-17457_pdf.pdf
Lp
[/quote]

…pa dobro kolega, pustite nas koji smo još unutra da se koprcamo u miru u blatu. Odmorite se malo i poentirajte onda kada sve bude gotovo. A do tada, pa vrijeme je godišnjih odmora, odmorite se malo, "zaslužili ste".




zizi
a zašto se ti svojski trudiš drukati protiv vlds a nemaš ga "navodno,niti ga želiš imati"
čovijek bi pomislio ma moram prodati haha ,odavno sam ja ogluvio o dobronamjernim postovima drugih forumaša
uvik si postavim kontra pitanje !

čemu služi ovaj forum? samo za istomišljenike tzv. Validus Cluba… ?
ako vi smatrate da sam ja druker, jer iznosim trenutno poznate činjenice, onda se pitam što li ste to vi… koji ste ovdje, a ne iznosite niti jednu za sada pozitivnu činjenicu u svezi VLDS-a…
btw: VIS d.d.
KAPITAL I REZERVE per 30.06.2012. god.
-7.094.499 Kn
http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/tromjesecno_izvjesce/1928/2012-07-31-17457_pdf.pdf
Lp
[/quote]

…pa dobro kolega, pustite nas koji smo još unutra da se koprcamo u miru u blatu. Odmorite se malo i poentirajte onda kada sve bude gotovo. A do tada, pa vrijeme je godišnjih odmora, odmorite se malo, "zaslužili ste".
[/quote]
To je stvar ega, kolega je izletio van s minušćinom i sad želi svima pokazati kako je pobjegao na vrijeme. Ako VLDS uspije sa žalnom, a ja mislim da hoće to će biti strašan udarac za njega

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

ZZtop sto postizete svojim postovima? Mene sigurno necete odgovorit od kupnje.

New Report

Close