VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slabu pratim ovu temu, pa ne znam kad je alabama promjenio plocu, tak da vlds nista ne vrijedi odjednom.. [proud]

@loris
vlds ima samo 1. zaposlenu osobu (pisati će ti u FI-u)
evo ti mob. te osobe: 099 5151053

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@Freelancer
Alabama nije promijenio ploču. Po kunu – dvije vlds može biti samo ako ja umrem…….ali za sada me zdravlje dobro služi. [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@Freelancer

Alabama nije promijenio ploču. Po kunu – dvije vlds može biti samo ako ja umrem…….ali za sada me zdravlje dobro služi. [thumbsup]

evo ja sam danas kupio da ne bude malo iznad 10kn
ako još budem imao novaca kupujem dok mi zubi ne utrnu



@Freelancer

Alabama nije promijenio ploču. Po kunu – dvije vlds može biti samo ako ja umrem…….ali za sada me zdravlje dobro služi. [thumbsup]

Čemu taj inat ako znamo da je samo pitanje dana ili sata čak dali će Podravka udariti stečaj kao i što znamo da kupca za VABA po cijeni koju je VLDS odredio nemogu naći ili sam nešto bitno propustio ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.




@Freelancer

Alabama nije promijenio ploču. Po kunu – dvije vlds može biti samo ako ja umrem…….ali za sada me zdravlje dobro služi. [thumbsup]

Čemu taj inat ako znamo da je samo pitanje dana ili sata čak dali će Podravka udariti stečaj kao i što znamo da kupca za VABA po cijeni koju je VLDS odredio nemogu naći ili sam nešto bitno propustio ?
[/quote]
Propustio si. vlds ne određuje cijenu svojih vabinih dionica. Pisalo ti je o tome na p.d.-u. Te dionice su založene u 3 banke (Hypo, Erste, i HBOR) Jedna se banka ne slaže sa cijenom ispod nominale, ali zato servisira vlds-ove obveze te ga štiti od stečaja. Mišljenja sam da nisu ni sati ni dani do stečaja. (to je moje mišljenje i nije nagovor na kupnju ili prodaju vlds)
Nema inata, Lorise…..ovo je za mene samo igra (sam protiv svih) u kojoj ću ja pobijediti. Igra traje do polovice veljače iduće godine.
Sada su ionako godišnji odmori………pa odmorimo i mi malo. Trebao bi se i Šelebaj očitovati…..a tu je i gl. skupština društva…….možda će biti i kakvih iznenađenja…….nikad se ne zna.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

alabama,

hvala na informacijama, a ako si uistniu sam protiv svih imaš moj naklon, takove poštujem [thumbsup]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


alabama,

hvala na informacijama, a ako si uistniu sam protiv svih imaš moj naklon, takove poštujem [thumbsup]


Hvala.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

dali je tko od vas primjetio da VABA o kojoj ovisi VLDS je 8 pojedinačni dioničar u SNHO…i da je vrjednost tog udjela dosta velika ..


dali je tko od vas primjetio da VABA o kojoj ovisi VLDS je 8 pojedinačni dioničar u SNHO…i da je vrjednost tog udjela dosta velika ..

Ne, vlasnik je Spačva a skrbnička banka je Vaba.

ima li tko kakvih novosti vezanih za VLDS

Nema.., samo je nekome eto pofalilo za žvake pa eto nas u minusu ohoho… [thumbsup]

New Report

Close